Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorąca Czerwona Herbata

Jak dba o Basen ,aby nie wymieniać ciąglę wody?

Polecane posty

Gość Gorąca Czerwona Herbata

kupiliśmy basen intex i do tego pompę filtrującą i na ile taki wkład starczy? czy trzeba dokupić jakieś tabletki itp? proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to działa? Woda ciągle przepływa przez ten filtr czy jak? Wyłapuje też trawe i robaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jak będziecie brudzic wodę. znajoma wsypuje jeszcze jakiś proszek "żeby sie glony nie robiły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorąca Czerwona Herbata
no ta pompa jest podłączona do prądu i ma 2 węże które się do basenu podłącza,to się kręci i chyba wyłapuje brudy itp,ale mi chodzi też o to,aby coś tam wsypać do niego aby się taki śliski nie robił na spodzie a woda nie była zielona jak w tradycyjnych. co się daje na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupiliśmy intex 7w1 juz z dozownikiem do chemii, paroma tabletkami, pokrywą i filtrem ... też jestem ciekawa na ile to wystarczy... ale wode mamy od wczoraj wiec nie pomogę. Siostra własnie w tym tygodniu musiała wymieniac wode, nie miala pokrywy, uzywała tabletek i pompę właczała tylko na dzień - to nie wystarczyło... tzn wystarczyło na miesiac. Ale też ma dwóch synków 4-5 letnich, ktorzy biegają na zmiane piskownica-basen, wrzucaja tam zabawki itp. Mozliwe ze jak bedą tylko dorosli korzystac to sie mniej bedzie brudzic. Pokrywa napewno pomoze troche na glony, bo bez dostępu światła bedą sie mniej tworzyć - no i nie beda wpadac robale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorąca Czerwona Herbata
chodzi w sumie tylko o glony bo moja córka jest za mała do takiego dużego i głębokiego basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mafgina*
Konieczny jest chlor inaczej zrobi sie zielona woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oto są właśnie uroki posiadania basenu...(już po kilku dniach od napuszczenia wody) a miało być tak fajnie i przyjemnie... niestety, pieniądze wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konieczny jest chlor. inaczej po kilku dniach glony murowane. może są jakieś zamienniki ale cos na pewno trzeba regularnie dosypywać do owdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawde powinno się dodawac i chlor i anti-glo - albo gotowe mieszanki. Ja codziennie wybieram wszelkie śmieci i robale siatką do odławiania rybek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×