Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czinek

ciekawe inspiracje

Polecane posty

Przede wszystkim można zobaczyć jak dana deska wygląda w pełnej aranżacji. Swoją drogą ciekawe inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerczil
Barlinek to najlepsze jakościowo deski podłogowe. Sporo moich znajomych je pozakładało ostatniego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagaa
Te zdjęcia są super! Ja bym mogła robić co roku mały remont tyle rzeczy mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robus
Mi się bardzo podobają bielone deski podłogowe z dębu. Barlinek ma sporo fajnych paneli ale szczególnie w oku wpadły mi właśnie bielone deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielony dąb wygląda rewelacyjnie! Są różne stopnie tego rozbielenia, mi najbardziej podobają się takie delikatnie rozbielone deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotekin
Jaki rodzaj desek Barlinka polecacie do kuchni? Wiem, że mają bardzo dobre jakosciowo deski ale ciezko mi dokonac wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagaa
Ciężko wybrać co? Wybór faktycznie mają duży więc wszystko zależy od tego jakie drewno lubisz najbardziej? Dąb jest bardzo uniwersalny ale jesion też świetnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmówiliście się na tę kryptoreklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D0mek
Dąb jest bardzo uniwersalny więc jeżeli ma być bardziej oryginalnie to polecam orzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jorda65456
Dębowa podłoga faktycznie świetnie sie prezentuje,ale musimy ja odpowiednio zaimpregnować. W przeciwnym razie szybko bedzie się brudzić i też o uszkodzenia nie jest trudno. www.Goldsun-Lampy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żadna tajemnica, że drewno wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, ale chyba nikt nie kładzie surowego drewna na podłogę :P Nad samym rodzajem wykończenia też warto się dłużej zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież można kupić już gotowe deski już zabezpieczone lakierem bądź olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berserkerrrr
Barlinek robi bardzo ładne deski, mam u siebie, są bardzo wytrzymałe, ciężko jest je zadrapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowe deski mają tę zaletę, że od razu widzimy jak będzie to wyglądało. Wykończenie surowego drewna (od razu po ułożeniu) lub drewna po cyklinowaniu zdecydowanie trzeba powierzyć fachowcom, którzy zrobią najpierw odpowiedni próbnik, żeby potem nie było przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie mam ciśnienia na perfekcyjnie urządzanie mieszkania. Poza tym nie mam wyczucia przestrzennego i moje mieszkanie nie wygląda jak z żurnala. ważne że czuje sie w nim dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowol
Też nie należę do perfekcyjnych pań domu ale zależy mi na fajnie urządzonym mieszkanku. Macie jakieś dobre rady odnośnie urządzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to żeby stylizować mieszkanie. Podstawa to funkcjonalność, a dekoracja jest kwestią gustu. Często nawet 2 osoby mieszkające w jednym mieszkaniu lubią różne style we wnętrzach. Sztuką jest znalezienie optymalnego rozwiązania. Poza tym są pewne zasady, które ułatwią nam urządzenie funkcjonalnego i przyjemnego w odbiorze wnętrza, ale to już najlepiej udać się do architekta wnętrz. fachowiec pomoże nam rozplanować przestrzeń i wybrać odpowiednie materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś lubi częste zmiany to radzę pomyśleć o dobrej podstawie czyli porządna podłoga, ładne parapety i grzejniki oraz neutralne drzwi i cokoły. Resztę można dość łatwo zmienić lub pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321Kasia
no właśnie kwestia podłóg mnie męczy........ chciałabym mieć jakąś fajną drewnianą nietypową (ciekawą) podłogę ale nie mam na to wielkiego budżetu. Podeślijcie proszę jakieś fajne inspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Kasia, jeśli chcesz mieć naturalne drewno w rozsądnej cenie, a do tego coś w ciekawym odcieniu, to polecam Ci deskę barlinecką. Zajrzyj na stronę producenta, jest tam sporo ciekawych inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, że mają duży wybór i to bardzo fajnych podłóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amertima
Duży wybór gatunków drewna ale i różnych wykończeń. Polecam np. szczotkowany dąb Cappuccino Grande

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peterys
Orientujecie się może gdzie można kupić podłogę Barlinka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barlinek jest dostępny prawie w każdym większym sklepie z podłogami oraz w marketach budowlanych. Warto też sprawdzić na ich stronie listę salonów i punktów sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ich stronie w zakładce baza danych znajduje się informacja gdzie można znaleźć ich podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dąb w ogóle świetnie się nadaje do wszystkich wnętrz, kwestia tylko wykończenia, czy ma być lakierowany, lakierowany czy barwiony, szczotkowany..... wybór jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszał ktoś o zielonej ścianie ? – chodzi mi o umieszczenie roslin, na specjalnej konstrukcji ustawionej na ścianie :) widziałam to u znajomej (wziełam nawet namiary na firme, która jej wykonywała taką usługe) naprawde efekt jest niesamowity! Od razu dodaje oryginalności i nowoczesności takiemu miejscu, a może ktoś już słyszał o takich aranżacjach ? Kolezanka korzystała akurat z usług http://www.phu-adviser.pl/, ale podejrzewam,że może być takich firm więcej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam znawców tematu. Chciałabym zapytać Was o zdanie, czy taka pościel będzie pasowała do pokoju, w którym są turkusowe ściany, czy nie będzie zbyt duży nadmiar barw? zdjęcie: http://tendina.pl/pl/p/3-czesciowy-komplet-po scieli-satynowej-AFRICA-rozmiar-220x200-cm-kolor-bialy/10658 Proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_M
Ja jestem zachwycona aranżacjami wnętrz z wykorzystaniem tapet : flugger.pl/Farby/Tapety.aspx Taka wytapetowana ściana z odpowiednio dobranym wzorem może zdziałać cuda - a wnętrze staje się oryginalne i przytulne - Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×