Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puste pudełko

Które "gumki" wam pękły?

Polecane posty

Gość Puste pudełko

hej, do tej pory używaliśmy Conamore, Rosetex i Wet&Wild, i żadna nam nie pękła. Ponieważ dzisiaj rano poszła ostania, musimy uzupełnić zapasy - ale może też wypróbować coś nowego. na razie nie planujemy być rodzicami, więc powiedzcie - które wam pękały najczęściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durex ze 3 razy, a sporadycznie ich używamy. Natomiast nigdy nie pękły te najtańsze - z Biedronki, Lidla czy New Caress:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puste pudełko
Te z Lidla to Mondo? Nigdy nie używaliśmy. Które polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak się nazywają. Jest 12szt w opakowaniu, owocowe i kosztują chyba 7,99zł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam prezerwatywa pekla raz, byl to durex. A tez uzywamy zazwyczaj tanszych, bo wg mnie i tak dyskomfort jest odczuwany, wiec po co przeplacac. A chociaz sa pewniejsze. Z lidla mamy aktualnie, takie jak i kazde inne. Unimil ma tez fajne jakies extra skin czy jakor tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam jak na ironie durex extra safe ;) i to w dniu owulacji :P Ale i tak uywamy tylko durexow,kupujemy na allegro,ale tamte byly z apteki. Durexy to jedyne na jakie nie mam uczulenia. Niestety kazde inne powoduja u mnie podraznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś te durexy zawodne... i jeszcze żeby z apteki pękł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie i to extra safe ;) Ale to byl incydent jeden na 11 lat stosowania. Na samym poczatku,wiec i wprawa w zakladaniu mogla miec wplyw :P wystarczyl pecherzyk powietrza na koncu i bum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja 25
Mi pękły kiedyś unimile;) i co najlepsze nie wiem jakim cudem, ale w ogóle się nie zorientowaliśmy, dopiero w nocy w domu po siusianiu wyszedł ze mnie kawałek lateksu !!! ok 3-4mm srednicy! szybko zadzwoniłam do mojego partnera, ktory przegrzebał śmieci :D i znalazł felerną prezerwatywę, potwierdzając moje obawy - byl ubytek. Wtedy jeszcze postinor duo funkcjonował na rynku, więc rano szybko po receptę i do apteki. Do dzis nie wiem jak to przeoczylismy, ale od tamtej pory mieliśmy małą traumę na tym punkcie i zaczęłam brać tabletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j od durexow safe
Heh no u nas tez postinor zalatwil sprawe. A ze byla to 12 w nocy to z samego rana rundka po calym (nie malym bo 300tys mieszkancow)miescie w poszukiwaniu otwartego gab.ginekol. obce miasto,jeszcze nie mielismy internetu,nie bylo smartfonow,nie mielismy nawet ksiazki telefonicznej. Dzis sie zastanawiamy jakby to bylo ,nasze dziecko mogloby miec juz 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to postinoru juz nie ma?? my też zaliczyliśmy wpadkę, ale ze zsuniętą gumką, jakieś 5 lat temu... ale tu zadziałał alkohol i napalenie, he he. sama guma nigdy nie pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zawsze używalismy tylo durex i raz nam pękła ale przy brzegu na całej szerokości - nie wiem jakim cudem- okazało się, że została mi w pochwie. Ledwo ją wyciągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od durexow safe
Nie wiem bo do tej pory wiecej tego nie potrzebowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto używa Mondosów z Lidla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mnie sie jescze nie zdazylo uzywamy z mezem jakie mamy .Cala ideą tego ze gumki nie pekaja  ze najpierw partnerowi robie laske  i przez to odpowiednio nawilzam penisa kiedy uzyskuje odpowiednia erekcje zakladam mu prezerwatywe on w tym czasie piesci moja cipke i automatycznie robie sie mokra  kiedy takjest zaczynamy sie bzykac  w kazdej pozycji w jakiej mamy ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×