Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Military_521

Czy taki biznes moze udać się w Polsce ?

Polecane posty

Założenie własnej firmy PMC (private military company) taka jak np. Academi dawniej Blackwater to inaczej prywatna firma wojskowa oferująca wojskowe usługi wraz z ochroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze potrzebna jest analiza rynku, sprawdzenie zapotrzebowania na tego rodzaju usluge. Pomysl nie jest zly, w USA by sie przyjal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w USA jest costakeigo :) ja po wyjściu z woja Polskiego chce użyć doświadczenia ale nie wiem jak z prawem :( i ogólnie Polska się angażuje wiec to mogło by wypalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przyjmie się, a w jakich usługach widzisz swój biznes? np: wzniecanie rewolucji, wspieranie reżimów w republikach bananowych, szeroko pojęty przemyt? te nisze są już dawno zarezerwowane dla CIA i FSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma świadczyła by usługi Polskiej armii na misjach poprzez zabezpieczanie konwojów, ochronę ważnych osobowości, pomoc armiom Europejskim taka sama jak Polskiej, ochrona obiektów ważnych firm i korporacji na terenach objętych konfliktami zbrojnymi, logistyka i szkolenie armii państw 3 świata, szkolenie w dziale specjalistycznym od broni poprzez sprzęt ciężki aż po śmigłowce oraz świadczenie usług ochroniarskich na terenie polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×