Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wieksza podnieta z widoku ubranej sex laski niz rozebranej kobiety do zera.

Polecane posty

Gość gość

no wlasnie ? po rozebraniu zero tajemniczosci wszystkp podane na tacy Czy to normalne ? Nawet nie chodzi o sex laske tylko o tajemniczosc co kobieta ma pod .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie, ogolnie na ulicy jak widze te wszystkie laski w ultra krótkich spodenkach, mini, ze juz majty widac to popatrze bo jestem facet, ale jakos juz bym nie wzial jej do lozka. Co innego zgrabna panna w spódnicy do kolan, szpilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli interesuje cie co ma twoja matka pod spodnica twja sprawa mnie to nie rajcuje, nawet nie przyszlo mi to do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie ktore jeszcze eksponuja te swoje zgrabne nogi, ewidentnie chca na siebie zwrocic uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzies ostatnio czytalem ze laski ktore sie tak skąpo ubieraja chcą odwrócić uwagę od swojej głowy, w której mają przeważnie pusto, albo kilka pajęczyn. To takie nieswiadome odwracanie uwagi wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kobieta ma nie tylko nogi, dekold, skapa bluzka,fryzura,dlugie zadbane palce itd. CZASAMI MNIE SZLAK TRAFIA jak trzy laski siada w autobusie kolo mnie, dwie z na przeciwka. Zadbane kobiety z biurowca ,nie sex laski. Na czym tu zwrok k.... skupic jak jedna z druga z naprzeciwka wywala swoje nogi - wyciagam gazete i po problemie Notorycznie siadaja w ty miejscu a czlowiek nie moze sie skupc. czy one lubia jezdzic o tylu ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~poranna
ja czasem w autobusie pokazuję więcej niż tylko nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe ze Ty to ta z naprzecika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska musi miec naprawde malo do zaoferowania i w ogole charakteru skoro jedyne co umie pokazac to cialo, jak jakis niewolnik na targu, brawo, takie kobity omijam szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nie chodzi wywalanie cyckow na tacy ale o dyskretne pokazanie pci przeciwnej i nie tylko swoich walorow kobieta zadbana ktora w skromny sposob eksponuje swoje wdzieki - co w tym zlego ? mnie to bardziej podnieca niz sex laska bez majtek z p...... na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak to sie zgadzam w skromny sposob, trzeba znac umiar, mi chodzi wlasnie o takie wywalanie cycorow i majty na wierzchu kicz i tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami wrecz na sile taka kobieta siada na przeciwko mnie pomimo mojego sprzeciwu :-) a jej rozbrajajace nogi znajdujace sie miedzy moimi mimo woli po prostu mnie oslabiaja :-( na czymtu sie skupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×