Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eureka z  cork

wyjechalm do irlandii i jestem zadowolona!!!!!!!!

Polecane posty

Gość eureka z  cork

Znlazlam prace mieszkanie , zarabiam ok 1400e nie przemeczam sie na wszystko styka mi , odkladam wynajmuje dom na pol z 2 osobami. bajka czas na wszystko i kasa tez od 3 miesie3cy pracuje a mam na koncie juz 1000e powie mi ktos w pl da sie tak? nie i po co pisza tak ze nic sie nie da odlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij teraz sama mieszkanie, oplac wszystkie rachunki itd.zobaczymy czy odlozysz... Jeszcze Ci braknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna spytac gdzie pracujesz?Ja poszukuje pokoju do wynajecia wlasnie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie koszty wynajmu ponosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
sama nie chcezamieszkac bo mloda jestem i wole z kims ale jak moj chlopak dojedzie wynajme apartament max 800e sypialnia z salonem:) poki co pokoj 300e i ok 300 wydaje na zycie ale nie zaluje sobie:) pracuje w domu starcow na sprztaniu 37h w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro nie przemęczasz sie przy sprzątaniu gowienek to luz:) cieszymy sie razem z tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze Ci się udało ;) już widać nędzny zazdrosny polaczek musiał wtrącić swoje 3 grosze że samej by Cie nie było stać na wynajem a sam/sama pewnie mieszka w jednym pokoju z rodzicami w klitce w bloku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze sie spotkamy jeszcze,ja wlasnie wyjezdzam i jestem zainteresowana tym pokojem wlasnie w pozniejszym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
jest duzo pokoj do wynajecia do max 400e pieknych duzych zadnych kup nie sprzatam:) tylko pokoje i lazenki, super jest,w pl pracowlamz sklepie z ciuchami za 1500 i na nic czasu ani kasy aterror a tu a luzaku jak to z irlandczykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo juz jestes za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam z praca?Dlugo szukalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
w irlandii pol roku bylamw innych krajach wczesniej potemw pl 2 lata rozpuscilam oszczednosci bo n brakowalo na rachunki nawet pracujac i wyjechalam i jest super:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
szuklam troche, latwo nie jest ale zawsze cos mozna miedzu czasie przez agencje pracowlam, ale to nerwy straszne bo nigdy nie wiesz co cie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli radzisz zaczac od agencji pracy na poczatek?Mam wrazenie ze tam pracy juz nie ma,ale moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem troche podlamana ze pracy tam nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalogujDodajwyloguj
Tez mieszkam w irlandi , i jak zalozysz rodzine to juz tak kolorowo nie bedzie jak piszesz , Jestes sama wiec to co piszesz jest calkiem mozliwe o tym odkladaniu i nie liczeniu kasy ile wydajesz , a jak ma sie juz rodzine nie idzie mieszkac na kupe jak to maja tutaj polacy w zwyczaju i nie bedzie to juz 300e za pokoj tylko jakies 800-900 plus rachunki i inne oplaty ktore ponosza wszyscy tutaj czy w polsce to razem zliczajac do kupy jakies 1500e wiec tej twojej wyplaty ci braknie delikatnie mowiac , jesli maz bedzie pracowal to zostanie wam jego wyplata na wydatki i juz nie poodkladasz takich sum no chyba ze bedziesz oszczedzac do bolu , tutaj zyje sie jak wszedzie owszem troche lepiej niz w polsce BA moze duzo lepiej mimo tych wszystkich wyliczen ale jak ktos opowiada ze takie kokosy tutaj sa ze wszystko lezy na ulicach ze odklada ogromne sumy to opowiada bajki albo rzeczywscie Odklada ale kosztem oszczedza na wszystkim jak tylko sie da ... pozyjemy zobaczymy czy po roku czasu powiesz to SAMO :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eureka,w Polsce nie dość że zarobki żebracze,to jeszcze wiecznie wszyscy warczą,sa niemili,jeden drugiego w łyżce wody by utopił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalogujDodajwyloguj
a myslisz ze tutaj inaczej Polak dla Polaka wrog nr 1 :) co innego irlandczycy zawsze pomocni , mili o wszystko zawsze mozna zapytac nikt nie warczy a spotkaj np. polaka pracujacego w jakim kolwiek sklepie czy to z ubraniami czy spozywka to zaraz wielka obraza majestatu jakim prawem glowe zawracasz heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalujesz sobie i wydajesz 300 euro miesiecznie?? To chyba na samo jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
moja siorka mieszka z rodzina i nie marudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalogujDodajwyloguj
ja nie marudze bron boze , jest mi calkiem dobrze , tylko zaraz wiekszosc pomysli ze tutaj jest tak super owszem sa pieniadze ale sa tez i wydatki i tez nie male jesli chce sie jakos w miare normlanie zyc :) a wlasnie te 300 miesiecznie czy tygodniowo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golont
tez mieszkam z chlopakiem, razem mamy 3000 tys e mieszkanie piekne sami 800e, 800na zycie, reszta odkladamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
co tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie bardzo ciesze ze niedlugo do Was przyjade:) Polska rzeczywistosc,ludzie zarobki sa straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
to jedz do pl zobaczymy jak poradzisz sobiepo co siedzisz tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
tak jedzenie i winko , kosmetyki , no ludzie , a co ma przezrec wszystko? mam w pracy lunch to moze i malo wydaje a wy ile?u mnie lodowka zapchana, czasem wywalalm jakis serek albo sok bo sie zepsujemam wszystko przezrec i przepic?szmpana mam kupowac i jaka przepiorki?? ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakies rady na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka z  cork
do kogo jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×