Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura_00

Telefon stacjonarny w firmie

Polecane posty

Gość Laura_00

Gdzie polecacie? Mam sklep, telefon stacjonarny jest konieczny (na komórki dla pracowników nie stać mnie jeszcze). Właśnie przenieśliśmy lokalizację i zastanawiam u kogo podpisać umowę na korzystnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tez firme i tel na firme w pley za 6 godzin do wszystich sieci place 16 zl na stacjonarne i pley do oporu sadze ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_00
Sugerujesz że lepiej podpisać umowę z operatorem komórkowym i nie wchodzić w stacjonarne? Kurde już sama nie wiem :/ Myślalam nad Nomem, bo ktoś ze znajomych mi polecał...komórek nawet nie brałam pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e_di
jeśli wolisz stacjonarny to nom nie jest najgorszym wyborem, dla firm maja dobre stawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_00
Dzwoniłam do NOMu na infolinie, zaproponowali mi całkiem dobry pakiet za 30zł miesięcznie, oferte szerszą przesłali mailem...Nic zobaczymy jak wypadnie konkurencja i będę podejmowała decyzję. Jeśli ktoś miałby jeszcze doświadczenie, będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie mamy NOM, abonament jest niewielki, nie narzekam. Przy podpisywaniu umowy sprawdź wszystko dokładnie...wiesz lepiej dmuchać na zimne jak to się mówi. polecam też dołączyć do tego telefon na kartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×