Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRACA ZA GRANICĄ

Polecane posty

Gość gość

Witam , poszukuję 14 kandydatów ( kto pierwszy się zdecyduje ten lepszy ) Praca jest dosyć nietypowa i powątpiewam aby ktokolwiek wcześniej wystawiał tego typu ogłoszenie. Moj przyjaciel który wyjechał lata temu za granicę do Niemczech zaprosił mnie do nowo otwartego baru , nie jest to zwykły bar , otóż spotykają się w nim kobiety zamożne , rozwódki , bizneswoomen , szukające przygód lub nowych znajomości , na czym to wszystko polega? Kobiety które są zdecydowane poznać kogoś z kim mogły by nie tylko "porozmawiać" zgłaszają się do mojego przyjaciela aby znalazł im "bratnią duszę". Krótko i na temat - poszukuję 14 facetów ( tyle do tej pory zgłosiło się pań ) którzy są pewni siebie i potrafią "zadowolić kobietę" - 3 zdjęcia + krótki opis ze swojego życia. - osoby wybrane dostaną szczegóły pracy za granicą wiecarskipawel@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mam na imie lukasz mam 30 lat jestem zonaty mam jedno dziecko oczekuje dyskrecii ukonczona szkola sredini matura o***ta zasadnicza slozba wojskowa w pulku ochrony centralnych instytucii mon sex upodobania klasyka fetysz slozba u dominy potrzebuje tej pracy mam ciezka sytulacje materialna zadzwon 607 99 6458 nie zawiedziesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×