Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego sie nademna znęca?

Polecane posty

Gość gość

prosze mi wytlumaczyc co stalo sie z moim mezem. kiedy jeszcze pracowalam mialam swoje pieniadze bylo wszytsko ok kochal mnie szanowal . zaszlam w pierwsza ciaze i sie zaczelo . przestalam chodzic do pracy bo mialam ciaze zagrozona - dostawalam chorobowe a ponzije macierzyskie ale sam fakt ze on musi pracowac a ja lezalam w domu go denerwowal . urodzilam wczesniaka . dlugie pobyty w szpitalu stres przez ktory przechodzilam utrata pracy ..... nie mialam zadnego wsparcia z jego strony, na pediatrii to nawet czasami sie nie zjawil i bylam caly dzien bez jedzenia. pozniej jak corka wyzdrowiala zmusil mnie do seksu niejednokrotnie i tak teraz znow jestem w ciazy znow ciaza zagrozona a on zaczął mnie bić wyzywać a teraz jest jeszcze gorzej bo nie mam grosza przy duszy musze sie prosic o wszytsko . mowi do mnie ze jeste oblesna ze wygladam jak swinia bije mnie a czasem mam nawet wrazenie ze widze w jego oczach taką nienawisc ze chcial by mnie zabic nawet mi to kiedys powiedzial ale myslalm ze on to tak mowi zeby mnie znow zdolować. powiedzcie mi gdzie jest moj kochający mąż z ktorym bylam szczesliwaa przez 4 lata co sie z nim stalo ? ;( urodze tylko dziecko i skladam pozew o rozwod ale dlaczego musialo do tego dojsc ? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieustannie bzykam w sutannie
nie mam pojecia, to akurat pytanie do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana jego zachowaniem
Uwazam ze nie masz co czekac az sie diecko urodzi. Nie powinnas pozwalac na to aby on podnosil na ciebie reke jak jestes w ciazy. Dlaczego nie pojdziesz z tym na policje? Dlaczego nie zglosisz gdzies tego? Nie mozesz wyprowadzic sie do rodzicow ? Uciec od niego? niestety ludzie sie zmieniaja. Moze zawsze taki byl tylko niezle gral a ze teraz zrobil ci dziecko to uwaza ze ma juz ciebie w garsci i ze nic z tym nie zrobisz tylko bedziesz to znosic. Musisz mu pokazac ze jestes silna kobieta i zacznij dzialas teraz. Ja bedac na Twoim miejscu wyprowadzilabym sie z domu i uciekla do rodzicow. Dlaczego pozwalasz na to aby Twoja corka to ogladala ? Po za tym Twoje dziecko ktore masz teraz w brzuchu tez odczuwa kazdy Twoj stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mam ciagle nadzieje ze sie jeszcze zmeini ze bedzie tak jak kiedys :"( dzwonilam na niebieska linie po tym jak mnie pobił po raz kolejny oni mowili ze trzeba to zglosic na policje... ale ja wiem ze jak zglosze to na policje to juz nie bedzie odwrotu . a ja mam ciagle ta nadzieje ze sie ocknie i bedzie zalowac za to wszystko, do rodzicow nie moge uciec bo nie mają sami zbyt duzo miejsca sami wiążą koniec z koncem a ja nie mam grosza, oni by mnie musieli utrzymywac na to nie moge sobie pozolic a wiem na 100% ze jakbym do nich uciakla to juz wogole nie da mi ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaska na zimno
dostaniesz kase z funduszu alimentacyjnego... sa w zyciu sprawy wazniejsze niz pieniadze... chyba ze masz inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana jego zachowaniem
Wybacz ale Twoja nadzieja jest glupia. Taki czlowiek sie juz nie ocknie i bedziesz traktowana jak szmata. Niestety mialam takiego w rodzinie. Moim zdaniem powinnas zglosic to na policje. Nie masz rodzenstwa? jEST DOM DLA SAMOTNYCH MATEK Z DZIECMI. Uwazam ze powinnas od tego gnojka odejsc juz teraz i sie z nim nie meczyc. A tak wogole to nie rozumiem jak moglas sobie pozwolic zrobic DRUGIE dziecko ! Nie zabezpieczacie sie niczym ??? Dlaczego stracilas prace ? Z tego co wiem pracodawca nie moze ciebie zwolnic jak jestes na chorobowym lub w ciazy TO JEST NIE LEGALNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nadzieje???? Ja p*****le!! Co sie dziwic ze facet traktuje cie jak szmate, wie ze nic nie zrobisz :(. Zal mi ciebie I twojego dziecka. Czekaj az ci zeby wybije, ale to pewnie I tak nic nie zmieni. Lubisz byc ofiara, prawda? Lubisz uzalac sie nad soba I ten dreszczyk emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odeszłam od takiego z 2 dzieci do rodziców i to była najlepsza rzecz jaką zrobiłam w życiu,nie czekaj kobieto aż będziesz wrakiem człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdegustowana jego zachowaniem
Nawet jak bys sie przeprowadzila do rodzicow , to mozesz zlozyc pozew o rozwod i zechciec od niego alimenty ! wiec bedziesz wstanie pomoc troche rodzicom. Szczerze to wolalabym biedowac i cisnac sie z rodzicami niz dostawac po mordzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona i samotna
Wspolczuje ci. Ale chyba lepiej by bylo jak bys od niego odeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam dość brutalnie: czy chcesz zaryzykować życiem dziecka dla "nadziei że będzie jak dawniej"? twoj maż cię bije a Ty jestes w ciazy... przemyśl kobieto co ty robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam żoną psychola, też było fajnie a potem......szkoda gadać :( niestety, przez stres dziecko urodziłam martwe :( ale paradoksalnie to właśnie ono odmieniło moje życie na lepsze :) dziękuję, Aniołku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemoc trzeba zglosic na policje,nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż.... w wielu starożytnych kulturach piźnięcie babie z liścia prostowało jej myślenie. Dziś wykrzywia jeszcze bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×