Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość posiadam okropny brzuch 24

straszne rozstępy

Polecane posty

Gość posiadam okropny brzuch 24

Urodziłam 3 miesiące temu słicznego synka. Bardzo się cieszę, jednak wyglądam tragicznie. Synek był duży 4600 i rozciągnął mi brzuch. Na pamiątkę mam straszne rozstępy. Jak mam z nimi walczyć?? nie mam kasy na zabiegi laserowe. Dołączam link ze zdjęciem mojego brzucha:( http://imageshack.us/photo/my-images/706/bzx3.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście stosowąłam maść cebulową -groszowa sparwa, krem z masy perłowej, ostatnio reklamują bio oil, ale nei wiem czy działa. Środki te stosowałam na blizny,ale są skuteczne też na rozstępy, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się że masz tylko na brzuchu :) ja mam na pupie, udach i brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tego problemu. Ja przez ciążę i po mylam brzuch, uda, pośladki gąbka jak najbardziej szorstka. Spróbuj masowac w kąpieli, nawilzaj najzwyklejszym kremem, nawet tym dla dzieci bo ma mniej chemii. Napewno z czasem trochę zbledna ale pewnie nie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to rozstępy No Scar - kremem z masy perłowej Ja poza tym miałam też zabiegi mikrodenabrazji, kwasy owocowe- nawet sama w aptece mozesz kupic z firmy isis pharma 12% i wyzszy całkowicie bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmm
Niestety nie poza zabiegami laserowymi (a i te czasami nie są w pełni skuteczne) nie ma sposobu na pozbycie się rozstępów. Rozstępy to przecież blizny, a na blizny żaden kremik nie pomoże. Być może są jakieś maści które rozjaśnią rozstępy ale tylko tyle. Takie są niestety skutki ciąży. Pewnie zanim zaszłaś naczytałaś się na forach, że nie każda ma rozstępy a 99% piszących właśnie urodziła i nie ma ani jednego :D Jaaasne. Nie ma takich cudów żeby zmieścić pod skórą coś wielkości piłki do koszykówki i wyjść z tego bez szwanku. To samo jest z pochwą po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodze sie z panią wyżej , rodziłam naturalnie więc zdaje sobie sprawe że pochwa nie jest taka jak przed i kłucić sie nie mam zamiaru ale ja na brzuchu po ciąży nie mam ani jednego rozstepa, ani pół.. za to mam na "boczkach" po dwa rozstepy na każdym , a że urodziłam 3 lata temu to są juz niewidoczne.. szybko schudłam po porodzie troche ćwiczyłam i waże obecnie 56 kg a w 9 miesiący 64 więć też dużo nie przybrałam (geny) duzo osób mi mówi że wogóle po mojej figurze nie widac żebym kiedykolwiek była w ciąży więć są takie osoby które obejdą sie bez rozstępów na brzuchu i ja jestem tego przykładem , zresztą nie tylko ja moja mama i siostra też nie miały na brzuchu rozstępów , mama miała również na boczkach a siostra tylko na pupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
don't worry, znam laske która miała gorzej, a jak ją ostatnio zobaczyłam to dzień do nocy... zbledną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy w czasie ciąży stosowałaś jakieś kremy na rozstępcy albo chociaż jakiekolwiek nawilżające, żeby uelastycznić skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadam okropny brzuch 24
Całą ciążę stosowałam mnóstwo kremów przeciw rozstępom. Do 6 miesiąca ciąży nie miałam ani jednego, ale później zaczęły się pojawiać. Obecnie smaruje też cały czas różnymi kremami, próbowałam też tego reklamowanego bio oil. Oprócz brzucha mam także takie straszne rozstępy pod kolanami. Wstydzę się ubierać krótkich spodenek, a tu takie upały:( Mojemu facetowi to nie przeszkadza, mówi żebym się nie przejmowała, że najważniejsze zdrowe dziecko. Ale po prostu źle się z nimi czuje. Zawsze miałam płaski piękny brzuszek, przed ciąża regularnie robiłam brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba duzo przytylas w ciazy ze az pod kolanami ci wyskoczyly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu napisal ze 99 % ma rozstepy ,a te ktore pisza ze ich nie maja to klamia a gowno prawda ja w 1 ciazy przytylam 20 kg nie smarowalam sie niczym , bo nie lubie i nie mam ani jednego rozstepa tak samo w obecnej jestem w 8 miesiacu ciazy rozwiazanie tuz tuz przytylam mniej bo 13 kg ale rowniez nie mam rozstepow choc kiedys za dziecka jak bylam gruba , pojawily mi sie , mam takie delikatne pare rozstepow za tamtych czasow , zachodzac w ciaze martwilam sie wlasnie jak to bedzie z nimi , ale nie mialam moja kolezanka ma gorsze od ciebie autorko rozstepy , ale ona zawsze byla tega nie wiem czy to mam zwiazek , ale z lini mojej mamy , zadna z siostr , ani moja mama ani babcia nie maja rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczylas w ciazy,jak jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólczuje Ci, ale nie bierz winy za rozstepy na siebie/zła diete itd. Kazdej ciężarnej rozciaga sie nienormalnie skóra na brzuchu i tylko geny decyduja jak zachowa sie skóra Ja jestem w 39 tyg 2 ciazy, troche mniej przytylam. Ani razu zarówno teraz jak w 1 ciazy niczym sie nie smarowalam na rozstepy i nie mam ani jednego.To kwestia genow , nie zabiegów i smarowania sie kremami, cwiczen czy diety. Za to mam straszny cellulit, wiec prawie kazda z nas ma jakies pamiatrki po ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko geny. Podatność, elastyczność skóry na rozciaganie ma wpływ na to, ze jedna ma rozstepy o druga nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam w ciąży normalnie jak zawsze. A nawet bardziej zdrowo, bo nie jadłam żadnych fastfoodów i chipsów. Do 6 miesiąca jeszcze chodziłam na basen . A do 8 miesiąca byłam w ciągłym ruchu, bo chodziłam na uczelnię. No ale cóż to zależy od genów, znam też dziewczyny, które przytyły po 30 kg i nie mają ani jednego. Zostaje mi smarowanie i czekanie na cud;p Czy może ktos się wypowie po jakim czasie stają się białe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka 1982rok
To chyba zależny dużo od genów . Ja w ciąży przytyłam 21 kg . Mam 152 cm wzrostu i brzuch miałam naprawde bardzo duży. Cała ciąże niczym się nie smarowałam i na brzuchu nie mam zadnych rozstępów . Za to mam kilka na biuście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu pod kolana nie zaglada. A po za tym w spodniach i bluzce dop będziesz zwracać uwagę. Może dluga spodnica taka plazowa, pareo dłuższe. Strój jednoczesciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertka
niestety tak jest, że po ciąży nasze ciało nie wygląda tak dobrze, ale na pewno nie ma się co załamywać, poza tym myślę, że jednak coś trzeba w tym kierunku robić, żeby zniknęły tak same z siebie to chyba nie zejdą. A jak chcecie wiedzieć, co można zrobić tutaj fajny tekst http://www.marekwasiluk.pl/rozstepy-na-brzuchu-zdjecia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz już za późno na kremy czy oliwkę to się stosuje w ciąży - żeby nie mieć ja w pierwszej ostro się smarowałam bo mam tendencję do rozstępów mam na udach i piersiach - ale to już pamiątka po okresie dojrzewania, w ciąży na brzuchu nie wyskoczył mi nawet najmniejszy, teraz jestem w drugiej 30 tydzień na razie cisza ale nie wiadomo co to będzie - smaruje się tak samo jak w pierwszej zwykła oliwką bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i na pewno zbledną nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstępy same bledną po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonney
ale chyba nie wszystkie, na pewno nie warto pozostawiać ich samym sobie, a jak ci bardzo przeszkadzają to może jakieś dobre kosmetyki, albo lepiej zabieg. Tutaj https://www.youtube.com/watch?v=a56ShcNFnqc możesz zobaczyć naprawdę skuteczną metodę pozbywania się rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się zbledną. Ja rodziłam w kwietniu i tez duże dziecko ponad 4kg miałam rozstępy na brzuchu, boczkach i wewnętrznej stronie ud. Stosowałam całą ciąże mustele, oliwki itp. Teraz mam bio-oil i z lirene. Nie są już tak widoczne, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jedne są podatne a inne nie,ja pomimo że zawsze byłam szczupła przytyłam 18kg w ciąży,rozstępów o dziwo mam tylko kilka i cieniutkich które są tak blade że ledwo widoczne,mało się smarowałam a są kobiety które używają drogich kremów a mają wiele rozstępów-no niestety tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfk
napoczatku nalezy poprawic strukture skory od srodka. odpowiednio nawadniajac organizm ( picie przynajmniej 1.5 litra wody przegotowanej z cytryna, nie nalezy bpic wody butelkowej, zielona herbata, tran, wiesiolek, krzem i oczywiscie zdrowa dieta, zero kawy, czarnej herbaty, bialego pieczywa, duuzo owocow i warzyw. nalezy masowac cialo specjalna szczotka (ja zakupilam taka u znajomej pani kosmetolog za 60 zl) - zawsze zaczynajac od dolu ku gorze, nastepnie wsmarowac w cialo olej kokosowy lub arganowy, odczekac chwile, splukac czysta woda - nie uzywac mydla ani zadnych zeli pod prysznic ani nie smarowac juz ciala balsamem. wszystko powinno trwac 4 tygodnie, po takim czasie mozna udac sie na zabiegi... polecam peeling jessnera , koszt to okolo 350 zl nalezy wykonac srednio 10 zabiegow, oraz mezoterapie iglowa. na prawde super sprawa ! lasery sa do kitu-kosztuja mnostwo pieniedzy a nie daja super efektow wiec moim zdaniem szkoda na nie pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×