Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość posiadam okropny brzuch 24

straszne rozstępy

Polecane posty

Gość gość
a to jest całkiem normalne i naturalne, że po ciąży nasze ciało nie prezentuje się tak jak tego sobie życzymy, ale nie masz się co martwić, od czego są dobre gabinety i odpowiednie zabiegi, które pomogą się rozstępów pozbyć. Tutaj http://www.marekwasiluk.pl/ znajdziesz sporo przydatnych informacji, jak sobie z nimi radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ładny ten brzuch. Cudów nie ma nawet laser nie daje gwarancji bo mogą powstać blizny. Najważniejsze żebyś zaczęła stosować kremy zmniejszające widoczność rozstępów czy blizn gdy jeszcze są czerwone,potem juz nic nie da się zrobić. Nie podam co nazwy kremu bo od dawna w Polsce nie mieszkam i nie znam rynku ale najskuteczniejsze sa tec które dzialaja pod wpływem ciepła. Tzn po kąpieli nakładasz masując potem najlepiej folia spozywcza i pod kołdrę . Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia122
Hej dziewczynay ja też mam problem z pociążowymi rozstepami na brzuchu. Wcześniej robiłam na nie kwasy kilka lat temu ale efekt był mizerny, byłam bardzo zdesperowana i zdecydowałam sie na laser frakcyjny, musze powiedziec ze po 5 zabiegach mam bardzo fajny efekt mysle ze przydałyby sie jeszcze trzy, tam gdzie mialam płytkie zeszły calkiem ale głebsze sie wypłyciły i jeszcze calkiem nie zeszły, mimo to brzuch wyglada dużo lepiej skóra trochę sie zbiegła rozstepy sie opalaja!!! polecam zabieg laserowy ja robiłam w estetice w Krakowie nie wiem z jakiego miasta ty jesteś i czy masz blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fuck , co za pech ! ja też mam rozstepy ale inne cienkie i krótkie tylko w dole brzucha , raczej nic nie pomoże mi nie pomogło a nawet jest gorzej bo czym więcej schudniesz tym większa torba skóry będzie wisieć , ja radze sobie bielizną np teraz jest moda na pasy z podwyższonym stanem takie jak do pończoch ale ozdobne wyglada jak z katalogu wszystko zakrywa i spłaszcza , moim zdaniem to jedyne wyjście , jaką miałaś wage przed w trakcie i teraz ? ciekawi mnie dlaczego porobiły się pręgi jak po cięciu nożem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra888
Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie walczyć z rozstępami i to skutecznie to polecam wam salon medycyny estetycznej i kosmetyki www.sofibeauty.pl w Krakowie. Przeprowadzają tam zabiegi laserowego usuwania rozstępów, które naprawdę działają. To chyba najlepsza metoda na pozbycie się rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mugohwaa
Ja stosowałam różne środki na rozstępy, kremy, tabletki, masaże, okłady ale nic mi niestety nie pomogło. Postanowiłam spróbować jeszcze jednej metody i okazała się strzałem w 10! Kolagen do picia na prawdę przynosi efekty :) i to nie tylko na rozstępy :) Poczytajcie sobie tutaj https://duocollagen.pl/kolagen-na-rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaludynka
Spróbuj zabieg terapii tkanki łącznej. Robią to na Zachodniej 7 w Krakowie. Ten zabieg robi się raz na kilka dni i cenowo wychodzi bardzo korzystnie w porównaniu do innych zabiegów na rozstępy, a faktycznie jest po nim lepiej. Zapisz sie tu rehabilitacje.org albo zadzwoń, tam są telefony podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirodash
Jeśli chodzi o walkę z rozstępami, to moim zdaniem warto pójść do dobrej i sprawdzonej klilniki http://tarkiewicz.pl/uslugi/usuwanie-rozstepow/ , w której wiedzą jak sobie z takimi rzeczami radzić. To według mnie najlepsze rozwiązanie tego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kama
Jak już nic nie pomaga i bardzo Ci przeszkadzają to koniecznie idź, sama też się niedawno wybierałam i nawet dowiadywałam na czym te zabiegi polegają ale dermatologa powiedziała że mogę jeszcze spróbować maści z apteki albo olejku bio-oil, stosuję jak na razie ten olejek ponad miesiąc i faktycznie rozstępy troszkę się zmniejszyły i są jakby bledsze dlatego jeszcze się wstrzymuję z zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Wszystkie marzymy o pięknej, jędrnej cerze, delikatnej skórze, bez cellulitu, zmarszczek, żylaków i pajączków. Staramy się tego uniknąć na różne sposoby- ćwiczymy, stosujemy specjalną dietę, używamy odpowiednich kosmetyków. Takie praktyki już w młodości trzeba wykonywać, aby za kilka lub kilkanaście lat nadal czuć się pięknie i młodo.http://wladyslawzamoyski.pl/2018/05/11/masaz-zapobiegajacy-rozstepom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Kochana ja mogę Ci pomóc. Mam cudowne żelazko do ciała może nie usunie Ci całkowicie rozstępów ale sprawi że będą mniej widoczne. Sama sie o tym przekonałam. Jest nie tylko na rozstępy, możemy również go używać na cellulit, i podnieść sobie nim biust! wypróbowałam go na sobie i powiem Ci że rewelacja! Jeśli będziesz chciała wiedzieć więcej napisz do mnie malgorzata.szalek@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też miałam problem ze sporymi rozstępami, których się wstydziłam. Na szczęście trafiłam na ofertę salonu urody http://sofibeauty.pl/ w którym zajmują się laserowym usuwaniem rozstępów. Jeżeli mieszkacie w Krakowie to się do nich wyierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koki222

mi rozstepy pojawily sie po ciazy - zdecydowalam się na serie mama care od efektimy. bardzo mi pomogła 🙂 spróbujcie dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×