Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaasiak

pomocy!! masturbacja podczas okrest8.

Polecane posty

Gość kaaaasiak

mam 15 lat. nie mam bardzo obfitego okresu jeszcze. więc trwa tak 3-4 dni. i w 5 dzień stwierdziłam że nie nam już okresu .więc się masturbowałam. prysznic gorąca woda i te sprawy. po chwili dostrzegłam krew. tak jak bym dostała krwwntoku. trwał chwilę. może 30 minut. i do tego czasu nie mam okresu. jeszcze nie dostałam. czy to coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś zainfekować wnętrze macicy brudnymi paluchami, gdyż podczas miesiączki jej wnętrze to otwarta rana podatna na zakażenia. Nie nazwę cię teraz głupią gąską/cielęciem, ale weź to na przyszłość pod uwagę. W tych sprawach musi być zachowana wyjątkowa higiena. Wygoogluj w necie t. "Fizjologia seksu..." może czegoś się nauczysz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie do ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup w aptece wit. C 1000mg rozpuszczalną, rozpuść w szklance wody + łyżka miodu, pij 2 x dziennie. Jeśli nie przejdzie, to wal do lekarza pierwszego kontaktu. Jeśli przejdzie, to na przyszłość nie rób "tego" podczas menstruacji🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a opalałas sie podczas okresu? Podczas okresu nie myje i nie kąpie sie w gorącej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tu z vademecum zdrowia - jak żyć....cytat nt. wit. C: Brak lub niedobór wit. C może powodować: częste przeziębienia brak energii częste zakażenia krwawienie lub bolesność dziąseł łatwe siniaczenie krwawienie z nosa powolne gojenie się ran, jątrzenie się ran czerwone krosty na skórze Ciekawostki: podczas zawału serca, cała wit. C organizmu skierowana jest w miejsce zawałowe(naczynia wieńcowe mięśnia sercowego) by chronić je przed martwicą. Kurkumina obecna w musztardzie i kurkumie pełni rolę przeciwutleniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×