Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z dziewczyną która ma DDA

Polecane posty

Gość gość

Na początku kiedy ją poznałem wszystko było super wiadomo, prawie cały rok nie było widać żeby było z nią coś nie tak do tego miłość przysłoniła mi oczy na parę różnych głupich spraw i wszystko było ok. Dopiero po jakimś czasie zorientowałem się że ona ma problem, co chwile mnie kłamała, wymyślała głupie akcje, flirtowała z innymi kolesiami mimo tego kochała i wydawało by się że związek jest normalny i stabilny. Po jakimś czasie zrobiła mi parę głupich świństw i chciałem z nią dwa razy kategorycznie zerwać bez skutku bo za każdym razem był płacz histeria i obiecanki że się zmieni. Wzięła się w garść, niby pomieszkuje u mnie co jakiś czas i chodzi do psychologa na terapię, bierze leki ale ja cały czas się boję że ona w każdej chwili może coś odwalić. Zależy mi na niej, kocham ją ale z drugiej strony gryzie mnie rozsądek. Macie jakieś doświadczenia w takich związkach ? pierwszy raz jestem w takim związku i widzę że jest mega ciężko, ona nie ma problemu z alkoholem bo go wcale nie pije tylko ma problem z sobą i przez to dzieją się głupie rzeczy które mnie ranią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie wierzy, że ją naprawde kochasz stąd te akcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchabucha
miałam męża DDA :( UCIEKAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a Ty z czym masz problem,tzn.masz jakies wady,,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jak każdy człowiek na pewno mam jakieś wady nie wiem trudno mi siebie ocenić. Być może jestem zazdrośnikiem i to sporym ale nie wiem czy do wad takie coś się zalicza. Ogólnie to jestem normalnym poukładanym facetem po jednym toksycznym związku który myślał że ułoży sobie życie na spokojnie z moją obecną ukochaną a wyszło takie coś. Rozum już nie raz zjadłem ale jak się kocha to się chyba powinno walczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytalam,bo sama jestem DDA. DDA cec***e niskie poczucie wlasnej wartosci.Przewaznie wiaza sie z alkoholikmi,seksoholikami,hazardzstami itp. i wtedy powstaje wspoluzaleznienie.Bywa tez bardzo czesto,ze same sie uzalezniaja. Mam 30lat i nie klamie,nie zdradzam i jestem lojalna do bolu.Nigdy nie mialam zdrowego zwiazku.:O Chodze od niedawna na terapie dla DDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sensie Twoj poprzedni zwiazek byl toksyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, ja rowniez jestem DDA.Moj ojciec przestal pic 7 lat temu, pil przez 5 lat nigdy mnie nie bil, nie wykorzystywa... ale po prostu musialam patrzec na to co sie dzieje z moja rodzina, mama, brat oni mieli najgorzej, Tez mam niskie poczucie wlasnej wartosci, a co gorsza w nic nie wierze, nie wierze w to co mowia inni ludzie (nie chodzi o jakies tam p*****ly typu: elka urodzila, sasiad kupil psa), nie wierze w ich szczerosci, w ic uczucia, to ze naprawde moga mnie akceptowac i lubic (pomimo tego ze nie wszyscy wiedza). przez to nigdy nie bylam w zwiazku jak i dlatego czesto zrazam sie jezeli facet dluzej sie nie odzywa (moze ma cos na glowie),ja juz nie wroce do takiej relacji, czuje sie oszukana, nie wierze gdy wszyscy w kolo mowi mi np, ze koles z ktrorym nie wyszlo mnie kocha, mysle ze ludzie wszystko robia dla szpanu, ze wszyscy sa odemnie lepsi, ze wszystko to jedna wielka sciema, Twoja laska lata za innymi kolesiami bo po prostu chce poczuc sie pozadzana, chce poczuc ze moze cos w zyciu osiagnac, ze jest atrakcyjna i lubiana. ALE NIE POWINNA TEGO ROBIC jesli jej klamstwa byly powazne to zle, ale jezeli typu "nie moge sie z toba teraz spotkac , nie ma mnie w domu, jestem u ciotka" ( a tak naprawde siedzi w domu,albo wyszla na miasto" NIE MARTW SIE- ten typ tak ma (unikanie kontaktow, sprawianie tym samym wrazenia ze ma sie ciekawsze rzeczy do robienia ) Nie moge Ci powiedziec nic konkretnego, bo nie wiem jak bardzo nawywijala. Ale powiem Ci jedno Kochaj ja i niech ona o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wlasnie jestem w trakcie rozstania z chlopakiem dda. Kolejne rozstanie choc tym razem mam nadzieje,ze bede miec wystarczajaco sily by to bylo juz ostatnie. Zwiazek z osoba dda nie jest latwy, moj partner zaczal terapie ale z niej zrezygnowal. Dla niego wazniejsi byli koledzy niz ja, w stosunku do mnie czasem byl czuly I kochajacy a czasem zachowywal sie jak obcy czlowiek, ktoremu na niczym nie zalezy. Potrafil olac nasza rocznice, jak mielismy plany w jego urodziny bez slowa sie nie pojawil, znikl na kilka dni swietujac z kolegami, po czym blagal o przebaczenie. Nie mial za grosz empatii. przebaczalam mu wiele ale ilez mozna. W zwiazku wazne dwie osoby a nie tylko jedna. Mialam wrazenie ze jestem mu potrzebna "by byc" swiadomosc ze gdzies tam jestem byla mu potrzebna bardziej niz samo bycie w zwiazku. Moja rada: terapia dda u dobrego terapeuty, jesli nie to tjk ktos napisal wyzej: uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow! Wstrzasajacy artukul..ale potrzebny by zrozumiec mechanizm ich dzialania. Nie mozna im wybaczac niszczacych zachowan, gdyz tym samym zgadzamy sie na wlasna krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doswiadczony przez panne DDA
Jedna rada do wszystkich: uciekać od panny z DDA! Jestem po zwiazku, ktory dobrze sie zapowiadal, ale z czasem problemy psychiczne panne wykonczyly, mimo iz sie leczyla i brala leki. Jej mozg sie po prosu zapetlil. W chwilach kryzysowych potrafila perfidnie klamac (ze zostala pobita, ze ukradziono jej portfel, ze byla w ciazy i poronila jak musialem na kilka miesiecy wyjechac!), robila to tylko po to, zeby wzbudzic litosc, bo kto nie bedzie wspolczul pobitej kobiecie. Ci ludzie nigdy nie wyjda na prosta i cale ich zycie to jedna wielka sinusoida. Zwiewac i szukac normalnych panien, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czego szukasz w związku; jak szukasz guza, to go będziesz nosił całe życie, a jak chcesz uczuć to zwiewaj od niej ile masz sił w nogach bo nigdy nie zaznasz szczęścia z taką osobą. To nie jest miłość a masochizm na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gore

Do wszystkich, ktorym wpadl do glowy pomysl zeby ruszyc kobiety z DDA. Odejdz, im predzej tym lepiej. Panna z DDA nie jest warta czasu, staran a co gorsza to klamcy i wytrawni manipulanci. Te osoby nie sa w stanie nauczyc sie kochac nawet po terapiach i innych cudownych lekach. Nie sluchalem nikogo, terapeuty, znajomych, rodziny. Stracilem wszystko w imie milosci a tak na prawde zobaczylem co to DDA jak juz wyszly wszystkie klamstwa, spektakle i manipulacje. Jest tyle wspanialych kobiet ze nie ma sensu tracic czasu na kogos z DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×