Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Finezyjka nie wyskakuje mi nic :( no ja bliżej Czewy planuję chociaż mam koleżankę co rodziła w Gliwicach bo tam jej lekarz miał dyżury. Jak mi się chce takiej dobrej kawy chyba tez jej spróbuję tej orzechowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mi tez nie wyskakuje...pisze diplay 0 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sprawdziłam z konta siostrzeńca i już jest. Logujecie się na FB. A w wyszukiwarce, osób i miejsc wpisujecie KAFE KWIECIEŃ 2014. To by było niemożliwe, żeby coś nie działało :( Hmmm...próbujcie ;) A jak nie to coś się jeszcze wymyśli...idę trochę ogarnąć kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe ma - wklej tu poprostu linka do grupy i każda sobie przez linka wejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie finezyjka;) wklej linka bo nadal mi nie wyświetla dziwne hmm;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni sposób wypróbuję :) jak się zalogujecie na Waszej stronie głównej FB to to do adresu głównego doklejcie po słowie com to co Wam skopiowałam pod spodem. Ale żeby to było takie trudne :/ bezsens /groups/1484479768446793/ Musicie to razem wkleić w jeden adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok działa pojawilo się:) dolaczyłam:) musisz mnie zaakceptować:) dziekujemy ze zalozylas super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zawsze od rana podczytuję was z telefonu ale nie mogę dodać posta bo uznaje mi za spam albo wkleja nie cały ;/ Tak więc miałam ciężką noc albo nie spałam i bolał mnie brzuch albo mi się to śniło w każdym razie rano myslalam ze to na poważnie że teraz jest spokój a wieczorem się rozkręci hehehe :D Mam dziś dobry dzień mąż pojechał do pracy a ja sprzątam i gotuję :D Jak nigdy podłogi wymyłam nawet stół w kuchni przestawiłam ;p Zaraz spakuję torbę do końca :) Czekam na listonosza z moimi stanikami i kuriera z hustaweczką dla małej :D Zaraz sprawdzę co z tą grubą czy da się wejść... Alicja czekam na dalsza czesc!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jakoś tak dziwnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) dołączajcie :) ten adres trzeba jeszcze będzie i tak jeszcze kilka razy wkleić jak pojawią się osoby, których nie ma teraz żeby doczytały :) Fajnie, bo to grupa zamknięta i jeśli chodzi o wymianę zdjęć to zawsze będzie łatwiej - i to tylko my widzimy, nikt inny z FB nie ma wglądu :) Fajnie Was w ogóle zobaczyć :) Dobra - idę szorować tą kuchnię :P czekamy na resztę :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwnie ale sie przyzwyczaimy heh:)) a jak nie to nadal bedziemy tu pisać a tam bedzie mozna dzielić się zdjęciami:)) juz nie trzeba kombinować z fotosikiem bądź mailem:) Ja dzis troche pochodzilam i czuje bol w pachwinach...robie obiadek wlasnie, miska widze ze powera dostalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mam nadzieje, że to przed porodem :D Kończe obiad gotować zaraz m wróci i może się zaczynać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Ja bylam dzis u gin i pielegniarka mnie zwazyla po 2miesiacach bo ostatnio jej nie bylo i stwierdzila ze za dużo przytylam nawet myslala ze ktos wagę przestawil a przytylam 8kg przez dwa miechy.Najpierw mowila zebym może jedzenie ograniczyla a później stwierdzila ze w sumie nie muszę bo niedługo urodze. Gin pobral wymaz na paciorkowca i misialam go zaniesc do laboraorium i zaplacilam 13zl za 3dni powinien byc wynik Finezyjka ja tez nie mogę tej grupy znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
ja również dołączam do fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jest to dziwne ale ja nie posiadam fb.. :( eh..każdy mówi załóż załóż a mnie wcale nie ciągnie! :| ehh.. tabletki zazwyczaj czekam na promocję 120zł za 3 opakowania a raczej są po 60zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierze się je przed snem 2 ja miałam pracę chodzącą i po pewnym czasie taaak mi się pojawiły i nie wiedziałam różne rzeczy cudowałam i koleżanki mama mi poleciła bo u nich to genetycznie bierze się 3 miesiące i przerwa u mnie poznikały i na razie nie będę niczego innego cudować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Czekam na zaakceptowanie ;) czuje sie jak gowniarz :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronko ty mowisz o tabletkach na pajaczki?? ja mam straszne pajaczki na nogach...podaj raz jeszcze nazwe tabletek pls:) zaba musisz po zalogowaniu do fejsa goglownego adresu wpisać: /groups/1484479768446793/ przyszla mama Laury czemu czujesz sie jak gowniarz hehe:) biedronko a moze zalozysz jakas proforme fejsa:) na potrzeby naszej grupy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś pulpeciki w sosie pomidorowym i ziemniaczki :) ogólnie to jeszcze zostało mi 8 dni do terminu porodu, w ogóle się nie czuję że tu już ,żadnych objawów :( jutro mam wizytę u gin zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł z fejsem:)ciekawe ile osób w kwietniu tam zostanie. Ja dołączę do Was po porodzie czyli mam nadzieję w tym lub następnym tygodniu.na fejsa bo się nie ogłaszałam wśród dalszych znajomych, że w ciąży itp i boję się, że obcykają po nazwie grupy o co kaman i liczba pytań o poród wzrośnie a tego nie zniosę:p odważyłam się i pojechałam sama na zakupy. Na szczęście wody nie odeszły:) Iwona u mnie już 7dni do terminu z dzisiejszym jeszcze licząc i też nic:/ głupia jestem w majtki sobie patrzę i czekam na czopa albo wody..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Jak zamknieta grupa to chyba znajomi nie widza, ze do takiej nalezysz. Ewentualnie jakos w ustawieniach mozna pogrzebac, zeby gru y do ktorych nalezysz byly widoczne tylko dla Ciebie. Jak gowniarz bo najmlodsza jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ejjj dziewczyny, czy my się przenosimy na facebooka? Ja kiedyś miałam, ale go skasowałam, bo denerwowało mnie, że spędzam na nim strasznie dużo czasu, ale jak się tam przenosimy to może sobie załozę jakieś tylko takie na potrzeby naszych pogaduch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×