Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Jak jak wstalam to mi po nogach pocieklo,lekko z krwia,ide sie ogarnac i pojade z m do szpitalu zobaczymy, narazie zadnych skurczy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna i bird 25 No to bedą kolejne mamusie ;-) u mnie lipa dostałam druga oksy mam dola strasznie mi smutno ze każda sie juz prawie rozpakowala a ja nadal tkwić w punkcie wyjścia swiderku gratuluje serdecznie fajny chłopak daj nam znac skąd zmiana decyzji na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Bird powodzenia! Joanna mojej koleżance z pokoju tez tak ciekłym to czop dzis cała noc nie spala pewnie urodzi bo ma coraz mocniejsze bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiderkowa ale fajnieeee!! ;))) gratulacje i dużo zdrówka dla was :) Jak sie czujesz? czemu cc?? Czekamy na wieści ;) ___ Bird i Asia powodzenia !!!!!!!! się dzieje :) A na forum teraz spokojniej bo miśka sie nie udziela tak aktywnie jak kiedyś :)))) A swoja drogą moja droga jak tam u Ciebie?? MP88 to szybko ta kolezanka urodzila z sali, a jekami sie teraz nie przejmuj :)))) powodzenia raz jeszcze :) ___ Mamaolcia mojej pepek odpadl po 2tyg psikalam tylko oktaniseptem, był taki jak mowisz tyle tylko ze my w tym czasie wyladowalysmy w wszpitalu z tym gronkowcem i tam powiedzialam ze sie martwie o pepek i sie nim zajeli, wpuscili azotan srebra, potem doktor kazala przemywac mydelem szarym na patyczku i tyle. Moze rzeczywiscie jak nie jest ladny jedz do pediatry, bo mnie straszyli ze tam tez rozne bakterie sie mogą zadomowić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzieje :) :) :) Świderku - moje gratulacje :) czekamy na dalsze wieści :) Bird i Asiu - super, że i u Was coś zaczęło się dziać, aż jestem w szoku, że tak szybko to idzie :) Powodzenia Mp88 - może w końcu dzisiaj coś się ruszy :) Przynajmniej jesteś już na miejscu i pod stałą opieką. A ja czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylku czy oni ci czegos nie moga poradzic na taki obrzek, to chyba nie jest normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Gościu no niby dieta miała pomoc ale nie pomogła. Ten obrzęk to podobno zle przepływy po przeszczepie skóry który miałam w dzieciństwie. Na obchodzi lekarz zalecił czopki do o******cy na przykurcze macicy bo długo trwają i sama upomnialam się o badanie Gin , wiec idę się myć. I czekam na m aż mi pyszna kanapkę przywiezie i inne smakołyki sobie zaxycxylam:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Hej dziewczynki :-) Swiderem gratulacje i.duzo.zdrowka dla Was zycze :-) Mamuski dwie powodzenia,przyszedl wasz czas :-) szybkiego porodu :-) MP ja tez.sie juz boje ze sama tu zostane w dwupaku Dziewczyny sie sypia Nam :-)... Przyszlaa mama kwiwtniowa a to,zes mnie zdziwila ,bo ja tak samo jak motylekk termin mialam na niedziele...i dzis mam kolejne ctg i ogolnie badania...dalej nie rodze ,ale mi powiedzieli zd wywolywac beda prostalgandyna A nie oksytocyna,bo oksy wolno dziala i stosuja ja jak juz akcja sama sie rozpoczela tzn jesli wgl jakies rozwarcie juz jest...a jesli pozamekane wszystko to prostalgandyna wywoluja...jak pytalam o cesarke ze nie chce miec i wgl to mi powiedzieli ,ze mam sie nie martwic ze to juz wgl ostatecznosc jakby dzidziusiowi i mi zle bylo tp cesarka a takto beda robic i czekac by to sn sie odbylo...i teraz mnie nastraszylas noo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Cześć Dziewczyny, świderku, gratuluję! Czekamy na pełną relację. MP88, może dziś coś się ruszy, co mówią lekarze? Czy planują CC? Ile razy próbuje się wywołać zanim się podejmie się decyzje o cc? Bird i Joanna, trzymam kciuki. Agu, jestem :), dziękuję za troskę, czytam, ale mam straszny kryzys. Mały mnie naprawde mocno kopie, chyba tak na wysokości zołądka, wymiotować mi się chce wieczorami. Do tego zaparcia i ogólnie do doooopy. Nabrałam tyle wody, że poza kocem nic na mnie nie pasuje. Słyszałaś o Trójmieście? Podobno, nie ma nigdzie na patologii miejsca. Jakiś dramat, najbliżej Kartuzy... Nie wiem co będzie jak przenosimy. Może po świętach coś się zwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkki
Byłam na badaniu i podobno 2 cm rozdarcia. Koleżanka ma 3 i ma obiecany dziś poród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Pierworodka ja moze wspomnialam o oksytocynie ale sam lekarz mi o niej nie powiedzial nic. Powiedzial mi tylko o tych czopkach co niby zmiekczaja szyjke. Wiec o tej Prostargaldynie czy jakos tak. Zamierzam sie ruszac by cos ruszylo ale narazie jeszcze w luzku leze leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Pozatym przypominam ja rodze w Niemczech. Oni tu bardzo chetnie cesarki robia bo maja za nia kase niezla. To kazdy Ci powie a wywolywac beda bo dzidzius po niedzieli moze miec juz ponad 4 kg i co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek ja dwa dni chodzilam z dwoma cm rozwarcia, pozniej urodzilam helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja głównie siedzę na tyłku bo im więcej się ruszam tym noga bardziej pachnie. Znowu miałam dziś wzrost cisnienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) swiderku - gratuluje:) za reszte rozpoczetych trzymam kciuki:) MJ - a juz myslalam ze jestes po wszystkim :( i zdasz relacje jak to tam sie obchodza z ludzmi w trojmiejskich szpitalach .... eh doskonale Cie rozumiem, tez mam kryzys za kryzysem - posiadam jedne spodnie w ktore miesci sie moja coraz wieksza spuchnieta d**encja - czasami mysle ze sie na mnie rozpadna:( zle mi i szaro - dzis oberwala moja przyjaciolka bo napisala esa ze nasza wspolna znajoma urodzila to ja opierdzielilam ze co mnie to obchodzi i w ogolee....eh zmartwilas mnie tym brakiem miejsc - nagle wszystkie miejsca zajete? nawet jak pojde ze skierowaniem to mnie nie przyjma? jakas paranoja - ja dzis ide na wizyte to sie podpytam gin moze cos wie na ten temat jak to wyglada kurcze a mialam juz nie miec tej wizyty ...no nie przyoszczedze - dzidzia doi mamy portfel od poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u mnie lipa totalna kroplowka nie podziałała i zostałam wysłana na oddział patologi na jeden dzien , i dopiero pozniej bedą znowu próbować oksy ech nie wiem co robić nie wiem co myśleć martwię sie o dzidzie, dzis Mi zaczął odchodzić czop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Dziewczynki, 14.04 o 3.15 nocą urodzilam Laurę. ;) porod ciezki, znieczulenie zoz podane dwa razy nie dzialalo. Ale dalysmy rade. Teraz jest rowniez ciezko. Do aniolkow nie nalezy. Gdyby nie m to nie wiem...czy Wy tez w ogole nie spicie? Powodzenia dla niwypakowanych, czas na Was! I cierpliwosci dla mamusiek. Dzis mnie ogarnal placz bezsilnosci. Jeszcze na dodatek trafilam beznadziejna dziwczyne w pokoju ktora wtraca sie caly czas i panoszy, bo kilka dob juz w szpitalu siedzi,wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mp88 bo ty się tylko na patologię nadajesz zrozum nie rodzisz masz zle obliczoną datę porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła a raczej juz obecna mama Laury gratualcje!! ekstra data ;))) MP słojnce trzymaj sie jakos, kurcze nie wiem co ci napisać ;/ dzielna bądź ! musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Gratulacje dla nowych mam! To mamy co najmniej dwójkę dzieci z 14.04. Przyszła mama Laury je też w szpitalu nie spalam i nie czułam się jakoś mega zmęczona. Byłam prawie tydzień i średnia snu na dobę nie przekraczała 4 godzin. Nie mogłam spać i tyle. Ale potem wyszło mi to wysokie ciśnienie i mega spuchnięte nogi. I prawdopodobnie to było ze zmęczenia. Tak więc jak tylko możesz to śpij a jak nie to odpoczywaj. U nas była dziś położna - wszystko dobrze. Mała ma dziś równe trzy tygodnie. Na kolki poradziła, żeby dawać Halince 3 razy dziennie po 2 krople esputiconu codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pòźniej Was doczytam ale razie napisze co i jak. Jak juz kiedys pisałam miałam się zgłosić do szpitala w pon,ale w niedziele wieczorem jakoś się dziwnie poczułam..wyskoczyły mi rumieńce i poty na mnie wyszły więc zdecydowałam się jechać na IP,a tam mnie juz oczywiście zostawili. Ok 1 poczułam skurcze takie co 10min a jak wstałam do kibelka to odeszło mi trochę wòd..zawołałam położne a te dały mnie na blok porodowy,było ok.2.30. Podłączyli mnie pod ktg i tak leżałam do obchodu (ok8rano) ale w międzczasie spałam,rozwarcie na początku miałam 1,5 potem 2-3 potem ok 5 więc ładnie szło..wody powoli odchodziły ale ja byłam cały czas podpięta pod ktg bo głòwka była nie przyparta. Nie było wolnej sali rodzinnej więc w sumie po 5cm jakoś poszłam spać..czułam się ok a skurcze jak dla mnie nie były takie bolesne. Jak się obudziłam przyszedł lekarz i rozwarcie miałam na 8cm,sala rodzinna się zwolniła w międzyczasie..ale głòwka była wysoko więc się zdecudowali podać oxy..no i się zaczeło bòl straszny..po 2h dalej głòwka wysoko a rozwarcie na 10cm,wody robiły się zielonkawe i zdecydowali się na cc no i o 18.30 Milanek był ze mną. ..dokończę potem bo muszę go nakarmić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogłam spać ze stresu po porodzie, od tego miałam b wysokie cisnienie, wiec zmuszajcie sie do spania, keidy dziecko spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Świderek i Mama Laury Wielkie Gratulacje! MP szkoda, że tak Cię męczą z oxy:( Powiem Wam, że jak czytam o tych Waszych przebojach to cieszę się, że miałam wszystko zaplanowane.Dziś byłam zdjąć szwy, blizna ładnie się goi. Józka dziękuję za odpowiedź odnośnie pępuszka.Dziś jest lepiej, ta ropka zeszła, psikam Octeniseptem i osuszam, mam nadzieje, żę będzie ok. Moja malutka dziś w nocy budziła się co 1,5h, Piła mleko i zasypiała przy cycuszku. Ale jest taka słodka, że nie jestem zła, że się nie wyspałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świderku i Mamo Laury gratuluję! za reszte dziewczyn trzymam kciuki!!! co do pępuszka mojej odpadł w 6 dobie psikaliśmy octaniseptem i pępuszek ładnie wygląda tyle że dzisiaj byłam u lekarza i przez kolki że brzuszek twardnieje i wygina go może jej się zrobić przepuklina :/ dostaliśmy debridat na receptę to jest mamy jej dawać a bobotic odstawić zobaczymy czy pomoże tych niemieckich tez mam nie dawać bo to to samo co bobotic i wątpliwe aby pomogło za tydzień kontrola... mam nadzieję że pomoże bo dzisiaj od 3.30 nie spała za to u lekarza spała bo się autem przejechała teraz pojadła i śpi ech biedactwo moje ja dostałam oxy ale miałam 3 cm rozwarcia i te czopki co któraś pytała też mi dali na zmiękczenie szyjki ale mi nie pomogły dopiero zastrzyk mi dali i po tym poszło rozwarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalam ze bobotic to to samo co sab, mi dzis polozna pokazala masaz kolkowy i dala porady, ale mam skonsultowac z lekarzem. Jutro bede w szpitalu to zapytam. Tez bardzo boje sie tej przepukliny :-( Malutki spal mi 5 godzin, az zaczelam sie nudzic. Obudzil sie zjadl i dalej lula :-) Helenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja spi juz prawie trzy godziny :-D jak sie obudzi to kapiemy wody sie juz nie boi tatus jej cieplejsza zrobil i taka chyba woli :-) A masaz mialam na szkole rodzenia moj m jej robi i na sobie kladzie wtedy pierdy ida ja pije koper dodatkowo zobaczymy moze przejdzie jej uspokoja sie:-) A co tu taka cisza dziewczyny co tam u Was jak sytuacja sie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Gratuluję serdecznie nowym mamusiom!:) Nie udzielam się bo niestety brak czasu :( Nie zależy mi jak kiedyś żeby było czysto wszędzie idealnie, po prostu ogarniam co musze i wtedy kiedy już musze hehe :) Ale za to muszę się pochwalić m dziś miał cały dzień wolny i wczoraj obejrzelismy sobie film o 20 :) Boże jak potrzebowałam takie odstresowania i przytulania tylko we dwójkę hehe :D Nawet mała nam to umożliwiła bo spała od 20 do 24 :) a potem o dziwo przespała całą noc, bo od 00.30 do 7 rano... Bajka :D :)Za to cały dzień dziś jakaś taka nieswoja, ale w końcu usnęła :) Dzień leci nie wiadomo kiedy... M był dziś na zakupach świątecznych, szkoda że nie mogłam jechać z nim, pewnie zaoszczedziliśmy przez to co nieco, ale i tak chcialabym w koncu gdzieś wyjść. Mam pytanie do mam kiedy zaczelyscie zabierac swoje dzieciaczki do marketów? Nie chcialabym za szybko bo zarazki itp. a z drugiej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Helenka, my chyba tez meczymy sie z kolkami, mala najedzona, pielucha sucha, niby wszystko oki, a placze i sie wierci... położna srodowiskowa tez mowila o tym boboticu, ze jak ten niemiecki... Juz mialam kupic a tu wczoraj m byl po tych 8 dniach i mala jak nigdy grzeczniutka moze sie stesknila hehe :) Wy dziewczyny mowicie ze sie nudzicie bo dzieciaczki spia a mi ten czas leci jak reka odjal, nie wiem kiedy, cos ogarne nie zdaze odpoczac a ona juz placze, patrze na zegarek i 3 godziny minely hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku jak tam u Ciebie akcja? U mnie lekko zmalała opuchlizna nie wiem czemu i skąd! A mi też bardziej puchnie prawa noga a nie miałam nic na niej robione! Coś wg mnie ściemniają! Ja jutro mam wizytę ciekawa jestem co i jak.. a na razie łażę sprzątam zakupy świąteczne.. bo później będzie brak mocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×