Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pedagogika333

terapia pedagogiczna czy edukacja wczesnoszkolna

Polecane posty

Gość pedagogika333

zamierzam wybrać się na studia podyplomowe, który kierunek lepszy: terapia pedagogiczna edukacja wczesnoszkolna pedagog szkolny po czym łatwiej będzie znaleźć pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogika333
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką masz spec. II stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z tych rzeczy, jak nie chcesz siedziec w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po żadnym z tych kierunków nie znajdziesz pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia- to inaczej zajęcia korekcyjno-kompensacyjne wg. mnie to dodatkowe zajęcie na 2h tygodniowo mało opłacalne, jeśli nie masz specjalizacji pedagoga nic ona tobie nie da, nikt nie zatrudni terapeuty bez tyt. magistra pedagogiki wczesnoszkolnej wczesnoszkolna- to nauczanie początkowe 0-3 , przedszkola, w żłobku tez znajdziesz pracę, wiele etatów pedagog szkolny- podobnie, z tym że na szkołę jest jeden etat pedagoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prace znajdzie, tylko pytanie czy chce to robić, pieniążki są naprawdę kiepskie, skończyłam pedagogikę a pracuję w bankowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogika333
jestem po filologii polskiej, specjalizacja nauczycielska i w sumie nie wiem, które z tych rzeczy wybrać, myślałam nad terapią i pracować potem w ośrodku, sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być tępa ;) nie dostałaś się na psychologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam terapię pedagogiczną,a pracuje w przedszkolu :P więc czemu ma nie znaleźć pracy? Na twoim miejscu wzięlabym wczesnoszkolną(wiekszy wachlarz możliwości). z czego masz mgr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa z filologii polskiej no to rób wczesnoszkolną. będziesz miała klasay 1-3 a w 4-6 złapiesz sobie sam język polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogika333
nie składałam na psychologię, bo mnie wtedy to nie interesowało, w sumie teraz żałuję. Zawiodłam się, nie tak sobie wyobrażałam te studia. W sumie chciałam iść na tą terapię, bo podoba mi się taka indywidualna praca z dzieckiem, no ale niby po edukacji wczesnoszkolnej więcej możliwości. A może logopedia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze wczesnoszkolna- mozesz uczyc od przedszkola do liceum, zreszta nie wiem czy nielpeij bylo by zaczac prace w zawodzie a pozniej zorbic sobie jakas podyplomowke konieczna do awansu zawodowgo,, chyba ze chcesz pracowac w 0-3, czy ośrodku pedagogiczno... ja skonczyłam terapię pedogiczną, ale nic po tym specjalnego nie mogę robić, lepsza o 300 razy jest logopedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I stopień- przedszkolna, wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna- uprawnienia, przedszkole i szkoła, możliwość prowadzenia zajęć "korekcyjnych" pedagogika wczesnoszkolna- wiadomo....szkoły 0-3, przedszkola etc. musisz zastanowić się nad tym co chcesz robić logopedia- to też dobry kierunek peszy niż terapia, logopeda poprowadzi terapię, terapeuta logopedii nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszka888
ja wybrałabym logopedię, zawsze pewny zawód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Czy ktoś z was może zna placówkę www.edu-kreacja.pl? Jakie macie zdanie na ich temat? Są skuteczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już pracujesz jako nauczyciel, to najlepiej wybierać takie studia podyplomowe, które dadzą Ci kwalifikacje, których brakuje u ciebie w placówce. Ja jestem po pedagogice opiekuńczo-wychowawczej i pracuję jako pedagog, ale żeby prowadzić zajęcia korekcyjne i mieć pare godzin więcej dyrekcja wysłała mnie na studia z terapii pedagogicznej do wskz. Wiele się dowiedziałam, a faktycznie zawsze to troche grosza więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×