Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ropuchaaga

jak odbic

Polecane posty

Gość ropuchaaga

jestem po rozwodzie prawie 8 lat - mąż (były) wyjechał, założył rodzinę, ma dzieci, z naszymi się nie kontaktuje płaci alimenty (ile może, ale płaci) więc ja coraz to składam o podwyżki iw ogole, bo on jest zagranicą on się zaczął ze swoją żoną spotykac podczas naszego jeszcze wtedy małżeństwa, ale nam sie nie ukladało od kilkunastu miesięcy, specjalnie zaszłam w ciążę, żebyśmy mogli kupic większe mieszkanko, ale związek nie przetrwał on jak tylko ją poznal to się wyprowadził (tydzień potem) później do mnie wrócił (żeby sprzedac mieszkanie I coś ustalic) ale właściwie go nie było I powiedzial otwarcie, że to koniec, potem mieszkał już tylko u kolegi ja szalałam, dzwoniłam I chodziłam do jej rodziny, do niej, do jej pracy, straszyłam dziecmi I takie tam - nic nie pomogło, bo ta dziewczyna w końcu wyjechała a on pojechał za nią okazało się potem, że zaszła z nim w ciążę, ale nic mu nie powiedziała, żeby on podjął decyzję sam pojechał za nią na początku dzwonił do naszych dzieci, wysyłał paczki, kartki z rymowanymi wierszykami (on nigdy nie rymował, nigdy nie wiedzial jaki rozmiar dzieci noszą) więc to raczej ta dziewczyna za tym stała ale jak się urodziło ich dziecko to pewnie dala sobie spokój z budowaniem więzi pomiędzy swoim facetem a jakimiś obcymi dla niej dziecmi i zajęła się swoją rodziną a on w końcu sam dał sobie spokój z kilku źródeł wiem, że ona bardzo się starala, żeby to jakoś ułożyc - może czuła się winna, może poprostu miala dobre serca a sie zakochala, w każdym razie teraz pytanie JAK MU POKAZAC, ŻE SOBIE RADZĘ? założyła sobei pare profile teraz, dodałam kilka zdjęc, na których wyglądam korzystnie, liczę, że zauważy co jeszcze? jestem pewna, że ona przytyla (po dzieciach) I już nei jest taka miła ani zakochana jak była kiedyś, więc ja teraz jestem lepszym kąskiem ale nie wiem poprostu jak to pokazac bardzo prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bierzesz? Nie chciał cię, miej honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
honor to już ona dawno straciła chyba skoro latał do jakiejś babki obcej I jej rodziny, jak ją mąż postanowił zostawic.. daj zdjęcia z cyckami, może na to się złapie, ale z drugiej strony, skoro go nie utrzymałaś na te cycki to może lepiej czyjmś innym zabłyśmij..jak masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperacja :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposób to po prostu sobie radzić! Bez pokazówek. Starać się myśleć o sobie, o swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym przypadku niewyrozumiała
Wybacz ale żałosne to co piszesz!!! daj dziewczynie spokój.To że się z dziećmi były nie kontaktuje to on jest d*pkiem.Jak się wam nie układało to się w niej zakochał i skoro z nią jest to Ciebie nie chce.Nie rób z siebie ofiary.Znajdź sobie chłopa i żyj swoim życiem a nie ubolewaj nad sobą.Zakładanie profili, wymyślanie, intrygi...ile Ty masz lat...16ście? Jak mu pokazać że sobie radzisz? Ale jego to nie obchodzi z tego co czytam.Błagam skończ bo to żenujące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany jaka żenada, chcesz opdzyskac faceta po 8 latach?? chyba masz z głowa, nie dosc ze Cie olał to olał dzieci i Ty chcesz takiego łacha ?? chyba zazdroscisz ze on nadal jest z tamta i wali Cie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie masz swojego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz być pozerką?po co tobie to?Wiadomo,że na tych wszystkich portalach to pokazówka jest,jedyne co mu udowodnisz,że ciągle sama jesteś-bo na fotach kogo pokażesz?I tak gdy będzie chciał,to zasięgnie języka u kogoś kogo on zna i ty znasz i tylko zaśmieje się,że dobrze zrobił odchodząc od ciebie.Co do dzieci,to zachował się debilnie,mężem się bywa,ale ojcem się jest.Nie masz kasy na alimenty?To nie stanowi,aby nie trzymać z dzieciakami kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaloze sie ze ten post napisala jakas zdesperowana druga zona zeby pokazac jakie sa niby byle zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Dodaj zdjecia z jakims facetem na nk, facebook, ze sie przytulacie on jak zobaczy odrazu sie odezwie i bedzie zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie, jakbym czytala o ex mojego męża :) kilka różnic jest, bo mąż ma jedno dziecko i utrzymuje z nim kontakt, a my jesteśmy po ślubie dopiero 5 lat, ale jego była właśnie próbowała mnie na facebooku do przyjaciół dodac (!?) i wrzuciła kilka fotek w mini spódniczce, pod drzewami, że taka romantyczna chyba miała byc czy jak? dla mnie to też jest żenujące zachowanie nie wiem co chcesz udowodnic, ale mój mąż się tylko zaśmiał jak mu powiedziałam od kogo dostałam zaprosznie i wróciliśmy do planowania wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego 'gocia', który pisał o 12.23 - zdziwiłabyś się jakie byłe żony potrafią byc..była mojego brata potrafila mu nagie zdjęcia wysłac (niby przez pomylke) a potem jego zonie mowic, ze ja prosiol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam podobnie jeszcze tylko chyba mu w bieliznie powinna otworzyc drzwi i juz bedzie caly pakiet - wysylanie zdjec, wstawianie na facebooka wspolnych z moim mezem sprzed 10 lat z podpisami 'oh, kiedys to byla milosc', zapraszanie moich dzieci do grona 'znajomych', zenada kompletna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasew
dziewczyno! wiem co czujesz. jestem w podobnej sytuacji. Z tym ze mam krótszy staż (1,5 roku po rozwodzie po 13 latach małżeństwa). Zostawił nas i poszedł do zdziry. Teraz patykiem bym dziada nie tknęła. Taki wykotłowany z jakąś... Jak się wściekł gdy okazało się, że nie może się spotkać z dziećmi bo 2 miesiącach milczenia (jego milczenia) i okazało się, ze mamy swoje palny i nie mamy dla niego czasu. Doznał szoka. I idź w te stronę. Zawsze do przodu i się nie oglądaj już za siebie. Nie warto. I myśl tylko o sobie. Teraz jesteś dla siebie najważniejsza. Musisz mieć siły dla siebie, by sama dźwigać rzeczywistość. Niedługo nie będziesz sama gdy zmienisz sposób myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była mojego męża też dodaje jakieś związki na facebooku a po 3 dniach ich już nie ma, dodaje zdjecia gdzie jest w koszulkach jakiejś nastolatki i wyglada baba 40letnia jak dzidzia piernik...hahahhahahahahahahahahah mamy z niej polew równy.Powodzenia hahahahhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ropuchaaga-> ten Twój były mąż to zwykłe zero, daj sobie z nim spokój, nic mu nie pokazuj, bo po co. Ciesz się, że takie zero Cię zostawiło i nie musisz się z byle gównem męczyć. Zostawił Ciebie dla jakiejś dzi wki, facet nie wart jednej łzy. Nie ośmieszaj się na portalach, nie pisz nic do niego, bo tylko się upokarzasz. Nie ruszaj gówna bo śmierdzi! Ten facet to naprawdę kompletne zero, nie widzisz tego? Wartościowy nie zostawiłby swojej żony, której przysięgał miłość przed ołtarzem, i że jej nie opuści aż do śmierci. Poszukaj sobie nowego faceta, który Cię pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×