Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eCityVision

Pochwalcie się swoim Biznesem

Polecane posty

Gość eCityVision

Witajcie! Zastanawia mnie ile osób przeglądających to forum założyło własne firmy? A jeśli tak to jakie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś sklep z butami, ale niestety upadł, bo konkurencja była duża, a czynsze np. w Carrefourze za drogie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bobek z Kielców
Ja mam hurtownię koniobijek automatycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM + 2000 zl miesiecznie, a do tego rozwijam biznes internetowy tzn serwis uslugowy i kolejny z produktami. Nie narzekam. Jest dobrze a do tego robie to co lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kradnę i naciągam viktor folomeyev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
MLM to bardzo rozwojowa branża, choć kontrowersyjna dla tych, którzy nie wglębiali się tak naprawdę w to na czym ona polega. ;) A wchodzicie ze swoim biznesem do Internetu? Jak go promujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sklep z odzieżą damską. Dopiero niedawno otworzyliśmy sklep stacjonarny w Łodzi, ale planujemy oczywiście swoją stronę internetową, a właściwie sklep internetowy, bo bez tego nie ma co...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z gliwic
Ja mam biuro rachunkowe multigencje ubezpieczeniową, zarabiam około 10 000 miesiecznie wiec nie ma powodu do narzekań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Aniu, Gratuluję odniesienia sukcesu ;) A jak zdobywasz nowych Klientów? Masz jakąś stronę internetową? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sklepik z warzywami na osiedlu. Dochody z tego są niezłe, bo to osiedla starszych ludzi, którzy cześciej gotują niż zamawiają. Strony internetowej nie mam, bo chyba nie pasuje do takiego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Nawet warzywniak w odpowiedniej lokalizacji potrafi odnieść sukces. A brak strony internetowej nie wyklucza potrzeby jej posiadania w przyszłości. Np. jeśli zechcesz wejść przykładowo na rynek ekologicznej żywności lub trudno dostępnej to wówczas dobrze jest się pochwalić takim biznesem w Internecie i przyciągnąć do siebie nowe grupy klientów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warte przemyślenia na przyszłość, dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×