Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmin66

Kobieta czy szatan

Polecane posty

Gość Jasmin66

Powiedzcie mi jak to jest z kobietami i co w nich drzemie? Bylem w 3 w sumie udanych na poczatku zwiazkach i w kazdym z nich kobiety dazyly to stabilizacji,milosci i czulosci. Jednak gdy udalo sie to wszystko jakos osiagnac i wprowadzic w zycie to kazdej z nich z osobna zaczelo stawac sie to powoli czyms nudnym i zaczynaly sie awantury urojone. Dlaczego kobiety takie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta zmienną jest A najlepiej jej jest, gdy zmienia się w niej............ kutas ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartiwe
czasem nie wiadomo czy, lepiej nie zwiazac sie z facetem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno łatwiej.... związać koniec z końcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WIERZ NIGDY KOBIECIE DOBRA RADE CI DAM .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia_81
Bo pewnie za każdym razem sam się zmieniałeś i nie przyszło Ci nawet do głowy, by się starać o nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaza urojona
jesli nauczyles sie mowic - urosles jesli nauczyles sie sluchac - dorosles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nauczyłeś się olewać - przerosłeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaszany bebenek
jesli nauczyles sie olewac - zycie wskaze ci droge do kibla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.... na którym siedzi kobieta ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaszany bebenek
nie, na ktorym mozesz se olac wszystko z wyjatkiem nogawek wlasnych spodni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego właśnie szukam ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobieta mysli? a jesli cos mysli to jak mysli?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żle zadane pytanie. Prawidłowe brzmi: Czym kobieta myśli? i w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, ha ha ha czym kobieta mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjann
Masz znajome kobiety, które mają facetów? OK! Świetnie, przydadzą nam się. Zapytaj je dlaczego zaczęły się spotykać się akurat z tym facetem. Co odpowiedziały? Pewnie: bo jest taki miły, bo jest przystojny, bo jest fajny… To co Ci odpowiedziały to kompletne bzdury! Bo tak naprawdę one nie znają odpowiedzi na to pytanie. Nie potrafią Ci tego logicznie wytłumaczyć. Te odpowiedzi wymyślą dla zaspokojenia tego stanu niewiedzy. Logiczna odpowiedz je uspokaja. Kobiety świadomie podejmują mniej decyzji niż nieświadomie. Dzieje się tak dlatego ponieważ one postrzegają świat emocjonalnie. Widzą rzeczy przez zabarwienie emocji które w danej chwili przezywają. Rozumiesz? Czy nie bardzo? Pytam bo ja kiedyś miałem z tym problem. Heh To było dla mnie nie dorzeczne! No właśnie- my faceci lubimy postrzegać sprawy logicznie. Coś się wydarza to lubimy znać przyczynę i skutek. Fakty interesują nas najbardziej! Nie chce nam się mówić o pierdołach. 1.Ktoś Ci mówi że Anka zrywa z maćkiem- Ty pytasz dlaczego. Mówią ci – bo go zdradziła. Ty mówisz Aha , co najwyżej zapytasz z kim. Heh 2.A kobieta będzie chciała wiedzieć jak się Anka czuje, jak Maciek, Jak to wyglądało jak zrywali i jak gdy go zdradzała. I co wtedy czuli. Kobiety zagłębiają się w emocje. One chcą dotrzeć do korzeni danej sytuacji. Do podłoża emocjonalnego. Do tego jakie uczucia wyzwoliło w nich ta sytuacja. I czym te uczucia będą bardziej urozmaicone i skomplikowane tym bardziej ją to będzie interesować. Dlatego też one tak kochają oglądać seriale, uwielbiają czytać Harlekiny , podobają im się filmy romantyczne. Te produkcje to fabryka emocji! Oni nie pokazują w tych filmach samego zakochania się. Oni pokazują proces zakochiwania się. Pokazują szczegóły, jakie towarzyszą zakochiwaniu się. Gdy zdarza się jakaś śmierć to pokazują nie samą śmierć lecz proces umierania. I to dla kobiety jest bardzo głęboki, wzruszający, poruszający obraz. Ona gdy to ogląda zaczyna się czuć tak jak główna bohaterka. Ona bardzo często faceta oceniają po tym jakie podświadomie emocje w niej potrafi wyzwolić. Jeśli sprawisz że ona Ci zaufa, zainteresuje się tobą, później zaintryguje i zacznie pożądać to skończycie razem z nią w łóżku. Pamiętaj, że w niej decydują głównie emocje. Zmień jej emocja a ona zmieni decyzję. Czasem gdy podchodzisz, do kobiety a ona jest przepełniona negatywnymi emocjami może nie chcieć z Tobą rozmawiać i jest to całkiem naturalne. Innym razem będzie pod wpływem pozytywnych emocji i ogromnie entuzjastycznie zareaguje na Twoje podejście. Podchodząc też wyzwalasz w niej emocje- wykorzystaj tą wiedzę! Nie mógł bym też nie wspomnieć o cechach charakteru jakie odróżniają kobiety od facetów. Niewątpliwie są one spowodowane bardziej emocjonalnym postrzeganiem świata. Kobiety są nie ufne! Ona zawsze będzie dopatrywać się kłamstwa w tym co mówisz. Jak im mówisz prawdę myślą że kłamiesz. Czasem pytają mnie gdzie byłem. A ja odpowiadam prawdę: Byłem wczoraj u Aśki, całowaliśmy się. ( Odpowiadam z ironicznym uśmiechem) I wiesz co- ona i tak w to nie uwierzyła. Laughing out loud Myśli że u niej nie byłem Laughing out loud Kobiety też cec***e, wahanie nastrojów i częste zmiany zdań. To się dzieje właśnie przez szalejące emocje w jej głowie. Zależnie od emocji, albo mówi a albo z. Umiejętność okłamywania samej siebie to zdecydowanie domena kobiet. Sam nie wiem czemu, po prostu tak mają. Tworzą iluzje na temat i swój i innych i próbują Ci to wcisnąć. Przybliżyłem Ci tą inną stronę kobiety. To co je odróżnia od nas. Sam też wiele musisz obserwować. Nie wiem czy wiesz ile można się nauczyć z kobiecego serialu lecącego w TV. Naprawdę wiele możesz się nauczyć przebywając wśród kobiet. Więc nie mów mi tu jakichkolwiek wymówek tylko idź i przebywaj z nimi. To cię nauczy więcej niż niejeden artykuł. „ Nie staraj się zrozumieć postępowania kobiet, bo one same tego nie rozumieją”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gracjann czy gracjan z podrywaj.org?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez dziecka
do pewnego momentu życia myślałam że świat jest niesprawiedliwy bo kobiety cierpią przez facetów, ale mając do czynienia z klientkami w pracy wiem już że to właśnie kobiety są gorsze, zwierzęce. przez moją pracę stałam się szowinistką, moja matka zawsze mi mówiła że kobiety są okropne i żeby wszystko załatwiać z mężczyznami, teraz doceniam jej mądrość. piękno kobiet i mitologia na nasz temat stworzona przez facetów daje obraz kobiety - anioła a prawda jest taka że kobieta to natura, zwierzę, wręcz antychryst :P niszczy to co stwarza facet. nawet dziecko spłodzone przez faceta później jest ciągle wyręczane przez matkę co powoduje rozleniwienie takiego dzieciaka, jego rozpuszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez dziecka
powiem tak z tego co widzę to innym kobietom wcale nie zależy na bezpieczeństwu, stabilności, opiece. to wy tak uważacie bo to jest logiczne, że istota niesamodzielna i słaba tego chce. to dlaczego kobiety nadstawiają tyłka jakimś całkowitym przypałom, którzy wiadomo że po zaliczeniu kopną je w d**ę? bo tak naprawdę kobietom zależy na dobrym seksie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wglebiaja sie w emocje a i tak okazuje sie ze nic nie wiedza w danym temacie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakolana
co by nie mowic. laski same nie ogarniaja i nie mozna im ufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracjann PISZ PISZ...........................................................................................i jeszcze raz pisz, piękne słownictwo, pięknie myśli ubrane w słowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tylko kobieta najszybciej kobiete zrozumie i znienawidzi. Facet mysli swoimi kategoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuga45
ludzie wchodzą w związki... tak naprawdę nie akceptując do końca wad swoich drugich połówek... mając NADZIEJĘ że to przejdzie, że się zmienią... a gdy zdają sobie sprawę że jednak nie.... wtedy pozostają dwa warianty... być nieszczęśliwą albo odejść. i to raczej działa u obu płci podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wymyślił MĄŻ skarpetki i gacie i prała mu kobieta skarpetki i gacie przez tysiąc lat i dobrze było kobiecie, bo lubiła prać skarpetki i gacie I przyszedł polityk i rzekł: nie pierz już kobieto skarpetek i gaci męża swego. Bo to ci, jako kobiecie uwłacza. I zagłosuj na mnie!! I posłuchała kobieta polityka. I przestała prać ,mężowi skarpetki i gacie. I znalazła się kobieta w czarnej doopie. I zagłosowała kobieta na polityka. I doopa sie za nią zatrzasła ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlak i syn
Kobieta to wrog najgorszy z mozliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróg?? Synu Pawlaka - to ty swoich wrogów ruc.hasz? Całkiem zdurniał!! ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglada szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest jak wino im starsza tym bardziej kwasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×