Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka35

co na obiad to jedyny temat z mężem

Polecane posty

Gość gość
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdzichu co ty pieprzysz,przesiadujesz tu na babskim forum ten czas powinenes posiwcic zonie jak jest akie cacy a nie pieprdolisz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka35
Dla niego było zawsze wszystko cacy to tylko ja marudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka35
Mojego męża bardzo zmieniła praca ale do niego nie docierało jak mu to mówiłam a teraz jak mnie psychicznie zniszczył to widzi że źle robił ale i tak nie do końca , bo niby się przyznaje do tego a później i tak wszystko jest na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kolego, moze bys sie wstrzymal z tymi ``bluzgami``, to nie jest temat dla nastolatkow a jezeli juz tak bardzo chcesz sie wlaczyc do dyskusji to moze jakas rada dla autorki... Do autorki: A jak Ty widzisz wasze szanse na przyszlosc? Chcesz zawalczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa wyżej: Przesiaduję a jakże. Homo sapiens tak potrafią. Może ty robisz to w pozycji wiszącej tu będąc. Pewne gatunki naczelnych tak mają. A ZOO ich można spotkać. Mojej żonie czas poświęcam a jak najbardziej. Samoobsługa sobie nad łóżkiem nie wypisałem, wiec jest cacy a jakże. Ty masz w czymś problem do do medyków. W przeciwieństwie do ciebie nie używam słów niegrzecznych bo za to może Bozia język up....ć. Po za tym nie zauważyłem że to forum jest typowo feministyczne. Jeżeli tak uważasz to masz problemy na łączach neuronowych. A w ogóle to nie będę sobie czynił nieprzyzwoitości konwersując z kimś tak ograniczonym i? I tak mi dopomóż Bóg, a co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to nie na temat ale Zdzichu nie spinaj się , niektórzy nie są w stanie pojąć tego że ktoś ma inne życie niż d*pczenie się po kątach i tzw kariera .Zawsze im solą w oku to że ktoś jest w zyciu szczęśliwy . Gówno mają ,gówno wiedzą a zakłamanie nie pozwala im przyznać się że nam po ludzku zazdroszczą . Teraz sobie po mnie pojadą ale mi to wisi . Kocham żonę i jest mi dobrze czego autorce i wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka35
Cieszę się , że jesteście szczęśliwi i dbacie o swoje żony. Ja nie chciałam bardzo dużo tylko normalnego spokojnego życia , przytulenia , wsparcia i dobrego słowa . A może za dużo chciałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie , że kobiety które są zaradne i niczego im nie brakuje jeżeli chodzi o wygląd to właśnie tak mają w życiu . Nie jest to reguła ale tak z obserwacji wywnioskowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×