Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent z grawerem lub haftem

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was może się natknął na jakiś fajny prezent dla chłopaka (do 200zł) na którym można coś wygrawerować albo zrobić haft? Może jakaś oryginalna biżuteria, albo jakieś rzeczy użytkowe, które da się spersonalizować? Będę wdzięczna za każdy pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERONKA159
sama poszukuję w podobnej cenie, nie mniej jednak ja stawiam na coś zabawnego, ciekawe pomysły na prezent z grawerem znalazłam na polskiej stronie grawerowaneprezenty.pl, dokładnie spodobał mi sie kubek http://grawerowaneprezenty.pl/kubki_gadzety,c,2880/kubek_lubie_to_twoj_tekst,60514.html, zerknij sobie może też coś Ci przypadnie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowkar
świetna stronka! sama znalazłam kufel dla kumpla na 30 urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie dać komuś tego typu prezent to będziecie musieli znaleźć firmę, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju haftów na ubraniach i innych przedmiotach. Osobiście polecam wam zgłosić się do firmy www.sztandary-haftowane.eu Mają w tym spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie dać komuś tego typu prezent to będziecie musieli znaleźć firmę, która zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju haftów na ubraniach i innych przedmiotach. Osobiście polecam wam zgłosić się do firmy www.sztandary-haftowane.eu Mają w tym spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×