Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patricia Voovel

Gdańsk dzielnica Jasień rokuje dobrze czy nie

Polecane posty

Gość Patricia Voovel

Czy jest tu ktoś z Trójmiasta? Chcemy z mężem zmienić mieszkanie, on uparł się na Jasień, bo niby taniej, ja nie jestem przekonana. Mieszkacie tam? Jakie są Wasze opinie, plusy/minusy? Może inne dzielnice polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda7up
mieszkałam 2 lata temu na jasieniu, na ul. damroki, cisza spokój i przyjemnie, ale te dojazdy :( tyle się nabudowało w okolicy, że z korkami w newralgicznych godzinach jest tragedia, lepiej dołożyć te parę stów do metra i jednak mieszkać bliżej centrum, my z mężem pracujemy we wrzeszczu i na przymorzu i dojazd do pracy to był koszmar, przenieśliśmy się na morenę, też cisza i spokój (ul. myśliwska) a wstać do roboty można dobre pół godziny później :P rozejrzyj się dobrze jeśli Ci morena odpowiada, bo mają w tej okolicy teraz duże przeceny, bo stoi tam sporo gotowych mieszkań - moja siostra się własnie przymierza do przeprowadzki z kowal, więc jestem w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenna1212
ja mam koleżankę, która mieszka w tych okolicach na os. dolina potegowska i do centrum myka W-Zką, podobno jest OK, mieszkania tansze przynajmniej. korki dzisiaj to masz niestety wszędzie. Ja to by najchętniej poza miastem mieszkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga651
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj http://alfapark.pl/tabela-mieszkan/ . Oferta jest naprawdę konkretna. Jest to znakomite miejsce dla rodzin z dziećmi. Osiedle jest ogrodzone, posiada rozbudowane place zabaw. Poza tym cenowo te mieszkania wypadają ok. Wszędzie jest tam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×