Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pocztowa Strefa Finansowa

Polecane posty

1-3 miesiąc sielanka- brak uprawnień, 3-6 miesiąc nadal brak uprawnień i wymagana sprzedaż, brak reklamy, brak bazy, brak sprzedaży, później już tylko ma się uprawnienia i staje się na głowie, żeby coś z tego wycisnąć. Współpraca z menagerem jest jak się z nim rozmawia, wystarczy 15 min po rozmowie i lipa, z dyr to samo....wymagania i 0 pomocy. Sprzedawałam ubezpieczenia na 30 tys miesięcznie, teraz ledwo uciułam na te planowe kilka. Sam jesteś sobie agencją reklamową, drukarnią, zajmujesz się kolportażem i sprzedażą, no i oczywiście obsługą posprzedażową. 4 w 1 a pensja jedna. Najlepsi jak wszędzie, czystym sumieniem nie grzeszą. Masz obowiązek sprzedać dobry kredyt młodemu, ze zdolnością, a reklamy produktu lecą w radiu i Ranczu.... Przechodzą ludzie z komornikiem na ramieniu. I co zrobisz? Sam opłacisz reklamę w miejskiej tv i gazetach lokalnych, ale nie masz na to przyzwolenia z działu marketingu, bo mają na to swoją pokraczną wizję, zostaje nielegal. Ewentualnie dostaniesz 50 ulotek na pół roku, a jak dostaniesz 100 to znaczy, że za 2 dni zmienią ofertę i ulotki pójdą w kosz.....Matko, żeby ktoś mnie o tym wcześniej uprzedził, że zatrudniam się w instytucji chaosu. Pierwsze bajka, później deprecha, na końcu wyjebunda, bo po co się Ty masz przejmować skoro górze nie zależy...Szkolenie? Samokształcenie...i strasi koledzy po fachy są NIEZBĘNI! Baza klientów? Zapraszam do bazy pracowników na to samo wyjdzie. Nowi z zewnątrz zawsze na końcu rankingów(obcy), starzy pocztowi wyjadacze dają radę, ich juz nic nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz dzięki Bogu mam to za sobą i Tobie radzę uciekaj jak najdalej i najszybciej . Ponad 30 lat pracuję na Poczcie sprzedawałam ubezpieczenia i kredyty i zaproponowali mi stanowisko PSF więc się zgodziłam i byłam 2 lat jako doradca klienta robiła wszystko zeby nie byc w grupie spadkowej kupowałam reklamy ulotki itd cuda wianki -efekt depresja psycholog psychiatra rodzina odstawiona na bok no i przyszło opamiętanie JESTEM WOLNA OD TEGO BAGNA I BARDZO SIE CIESZĘ POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo !!!!!1 słuchajcie czy oni po 3 miesiącach kiedy ja mam okres próbny u nich i mam szkolenia wyjazdowe , a chcę po 3 miesiacach się zwolnić, czy oni bedą mi kazali zapłacić za szkolenia wyjazdowe na których byłam? bi zwolnię sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczta jeszcze na to nie wpadla zeby placic za szkolenia. Nie podpisywalas zadnego programu lojalnosciowego. Pracowalam w tym syf....e 2 lata teraz jestem wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze wlasnie jestem tu parę dni i tak sie zastanawiam co dalej tu bedzie bo mam okres probny 3 miesiace 2 lata to bardzo dlugo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak łatwo Cie nie puszczą nikt tam nie chce pracować. Jak juz kogoś złapią to trzymają. Ale mobbing jest tam na 1 miejscu. Moja koleżanka była nawet na lekach aż w końcu się zwolniła nie dała rady. Ja również byłam na skraju wytrzymałości. Nie chce straszyć ale wkrotce sama się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juiju
Na okresie próbnym nawet nic wiele nie możesz robić, bo nie masz uprawnień, tak strasznie nie cisną na początku. mJak Ci umowę przedłużą to się zacznie. Myślę, że 40% tych co na szkoleniu byli rezygnuje w ciągu pierwszych 3 m-cy i nic za to nie płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze sporo osob sie tu zatrudniło. Pojade na szkolenia zobacze co i jak Tak wlasnie mysle ze hardcore zacznie sie po 3 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tam zaczynam wkrótce prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam 4 miesiące... zwolniłam się sama. Do teraz kiedy gdzieś w tle słyszę dzwonek telefonu który miałam ustawiony w tel służbowym to mi słabo. Spotkałam się z sytuacją, że nie przedłużyli komuś umowy po tych 3 miesiącach, ale to wręcz powód do radości.... Nie polecam nikomu... burdel, syf i terror psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś będziesz zdrowsza. To stanowisko to jakaś masakra. Menadżer zmusza do wizyt w szkole co 3 tygodnie w celu proponowania kont dla dzieci. Kazała np doczepić cukierki do ulotek - żenada. Jak wchodziłam tam to wszyscy wzdychali i mruczeli znowu idzie ta nawiedzona z BP. Jaki wstyd. Boże jak się ciesze, że z tego uciekłam. Ludzie błagam uważajcie nie dajcie sobie zamydlić oczu przy rekrutacji ile to będziecie zarabiać. Bzdura, kłamstwo. Masz robić plany i koniec a jak juz Ci sie uda go raz wykonać to zapomnij o wypłaceniu prowizji. Zrobia wszystko żeby jej nie dać. Zawsze jest jakaś wymówka: to nie zaliczono 10 kont bo jedno przeszło na następny miesiąc, albo zrobisz kredyt po 25 danego miesiąca tez sie nie zaliczy itp itd. Nie łakomcie się na to że masz umowę, albo stawkę 2000 to tylko przykrywka. Dobra mina do złej gry. Jednym słowem uciekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kwietnia nie jestem na szczęscie na PSF myślałam ze coś się zmieniło ale jak czytam to nie .Szkolenia wyjazdowe są świetne jak się trafi na fajną grupę .Ja na szkolenia też jeżdziłam np z BP ,Warszawa Katowice Akademia Biznesu i wiele innych ale jak zrezygnowałam z tej pracy to nic nie musiałam płacic. Po szkoleniach tak 3-4miesiace można było wytrzymac ale póżniej to masakra ja jestem odważną osoba pracownicy w UP bardzo mi pomagali chodziłam w teren z listonoszami i sama, ulotki reklama za własną kasę telefony miałam ambicję to rozkręcic ale się nie dało psychika siadła odradzam odradzam masakra syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciaa
Ja również odradzam. Jak są klienci to super ale różnie to bywa. Ogólnie jeden cel - wykonanie planu. Chodzisz po domach zaczepiasz ludzi w UP na ulicy wszędzie... Jak nie masz silnej woli i psychiki plus nie jesteś mega otwarta na ludzi to odradzam. Moim zdaniem praca dla singli.... u mnie w rejonie to większość na l4 zaczynając od pani dyr. Ja już jestem wolna szczerze powiem fajne doświadczenie ale nigdy w życiu już się tak nieupodle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciaa świetnie to ujęłaś ...nie dam się upodlić... dokładnie tak to jest. Jestem tylko ciekawa czy prezes wie w jaki sposób sa traktowani DK przez daremnych menadżerów. Mam zamiar wysłać wszystkie meile o treści mobbingu do prezesa. Mi to nie pomoże bo z tego już uciekłam ale moje fajne koleżanki biedne jeszcze zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja tu jeszcze jestem ale to kwestia czasu, faktycznie macie rację, zero pomocy z żadnej strony, samemu trzeba sobie radzić, ludzie są do tej pracy nie przygotowani i tak siedzą, szkolenia są slabe bo online e learning po nich nic nikt nie wie co ma począc pozniej samemu na stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje na PSF od marca 2015r. Pierwszy miesiąc to szkolenia wyjazdowe. Za dojazdy + diety Poczta zwraca kasę. Pierwsze 2-3 miesiące się przyuczasz, nie sprzedajesz, a wypłata 100% wpływa. :D Jeżeli masz smykałkę to wiedzę przyswoisz i będziesz dobrym doradcą. Jak w każdej pracy w banku są plany i ich wykonanie jest najważniejsze. Menadzerowie? w moim zespole jest normalnie. Owszem naciski są wiadomo, ale uważam, że to każdego indywidualne podejście do pracy i psychika jest najważniejsza. Godziny pracy można ustawić indywidualnie. Ja pracuję i polecam. Jeszcze jakby podnieśli podstawę to w ogóle byłoby cool. jeżeli ktoś potrzebuje informacji chętnie odpisze na maila sienka_16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze g****o jakie może być! Brak wszystkiego! Tuszu, papieru, wizytówek i ulotek... papier kupuje za swoją kase. . Ulotki produkuje sama. Sama chodzę z ulotkami... sama zagaduje ludzi na urzędzie. Nie mam pomocy ze strony urzędu! Na dodatek nie mam wyspy.Gdyby nie moja sytuacja finansowa już dawno bym to zostawiła. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×