Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiany w Polsce

Polecane posty

Gość gość

W Polsce powinny nadejdź zmiany. Po 1 - powinno zlikwidować się urzędy pracy Po 2 - takimi rzeczami jak składki zdrowotne itp. Powinien zająć się mops, łącznie z wypłacaniem zasiłku dla bezrobotnych Po 3 - do pracy w biurze na niższych stanowiskach powinno być wymagane minimum średnie wykształcenie a niekoniecznie wyższe Po 4 - na maturze nie powinno być matematyki Po 5 - powinni obniżyć rachunki, tauron jest tak bezczelny że nie czeka już do 3 rachunków aby wyłączyć prąd a robi to po dwóch, grozi nawet zerwaniem umowy. Po 6 - wszystkie prywatne firmy powinny teraz zostać własnością państwa a praca normalna powinna leżeć na ulicy. Po 7 - państwo powinno płacić za dojazdy osobom które dojeżdżają do pracy Pomyślcie gdyby szpitale, apteki, sklepy, restauracje, gdyby wszystko zostało upaństwowione) byłoby super. Po 8 - emeryci, renciści i pracownicy służby zdrowia powinni mieć lekarstwa z aptek za darmo. Ja za komuny pracowałam w służbie zdrowia jako sekretarka medyczna, brałam lekarstwa dla swojej rodziny z apteki, po prostu oni by musieli płacić a ja im to za darmo załatwiłam. Po 9 - pracodawcy nie mają prawo robić dni próbnych by sprawdzić umiejętności pracownika, jak chcą dni próbne to niech za nie płacą Po 10 - zlikwidować umowy zlecenie i o dzieło (ewentualnie można zostawić to dla emerytów i rencistów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z punktem 4.... A potem taki idiota po studiach pisze, że zarabia 2000 tys miesięcznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale po co matematyka jak nie każdy ją umie. Ja uważam że matura powinna być zgodna z zainteresowaniami. I tyle. Są kraje gdzie w ogóle nie ma matur a są egzaminy wstępne na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 11 Ci co mają 65 l na emerytury, zwolnijcie miejsca młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko emerytury są tak w naszym kraju niskie że oni muszą dorabiać. To jest wina tego zasranego rządu. Ja wszystkich chłopów (oprócz tych z pisu) powiesiłabym za jaja a baby w rządu no nie wiem za co by ja powiesić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kozak
za cycki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale emeryt ma ok. 1000 zł, a młodzi? NIC ewentualnie zlecenie i o dzieło - ale STUDENCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda190493
Witam, chętnie pomożemy w napisaniu prac maturalnych, zaliczeniowych, licenjackich, magisterskich. Oferujemy bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Niedrogo i solidnie. Czas realizacji nie jest dla nas problemem. Już nie musisz się martwić, że nie zdążysz w terminie oddać swojej pracy. pomocedydaktyka@wp.pl Oferujemy przystępne ceny i solidne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ macie rozkminy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×