Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedefix

Jak łatwo zarobić ps3 xboxa itp

Polecane posty

Gość bedefix

Siemka, ostatnio przeglądałem strony i natknąłem się na stronę firegifts. Jest to strona na której możemy wygrać ciekawe nagrody w tym ps3/xbox itp a nawet laser 2 w 1(taki zabawkowy oczywiście) . Ale do rzeczy na stronie zdobywamy punkty które 1/2 razy w miesiącu możemy wymienić na nagrody na tak zwanym restock(Zaraz opiszę to dokładniej) lub wylicytować na aukcji. link:http://firegifts.pl/?polecam=953707 (Za rejestracje z tego linku udzielam pomocy i powiem jak zdobyc więcej pkt) Restock- Miejsce w którym możemy wymienić nasze punkty na nagrody. Restock jest uzupełniany co miesiąc lub kilka razy w miesiącu zależnie od tego jaki jest przychód firmy. Data uzupełnienia restocka jest podana na stronie i pamiętajcie głównych nagród nie jest nieskończenie wiele a więc kto pierwszy ten lepszy ;). Aukcje- Miejsce gdzie możemy się licytować z innymi użytkownikami o dane nagrody np. PSP. Mój profil- Miejsce w którym uzupełniamy nasze dane osobowe na które zostanie wysłana nagroda która wybierzemy lub wylosujemy. Zadania- Miejsce w którym wypełniamy zadania za które przyznawane są nam punkty. Zadania z reguły są bardzo proste, szybko się je wykonuje i nikt nie powinien mieć z nimi problemu. Rodzaje kont- Miejsce w którym możemy kupić konto premium dzięki któremu będziemy mieli kilka dodatkowych opcji. Serwis jest sprawdzony, na forum ludzie umieszczają różnego rodzaju wpisy, zdjęcia z nagrodami (Nie jest to oficjalne forum firegifts ale nie podam go tu gdyż jest to zabronione). Jeśli ktoś by potrzebował pomocy lub ewentualnych porad jak zdobyć punkty zapraszam gg 4402029 lub pw tutaj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Worter
Ogólnie fajna sprawa kumpel coś ponad tydzień się w to bawił i uzbierał punktów na głośniki 5na1 co prawda przyszły mu dopiero po 6dniach ale jednak przyszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×