Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy bede mieszkal dalej

Polecane posty

Gość gość

Moja siostra jest pelna wlascicielka mieszkania po rodzicach. Obecnie mieszka od paru lat za granica. Ja dokonuje wszystkie oplaty. Pytanie: Czy moja sisiostra ma prawo wyrzucic mnie z tego mieszkania? Jakie mam kozysci z tego ,ze place wszystkie rachunki lacznie z czynszem mieszkaniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to mieszkanie? spółdzielcze własnościowe? lokatorskie? Co to znaczy, że siostra jest pełną właścicielką? odbyło się postępowanie spadkowe - i co? zostałeś wydziedziczony? Jesli ktoś jest właścicielem, to owszem - może wyrzucić lokatora, to, że płacisz rachunki nie daje ci jeszcze żadnych praw do tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jaki sposób zostało przepisane mieszkanie? jeśli jako darowizna to nie masz nic do tego jeśli testament to coś Ci sie należy mimo że jest na Twoja siostre. jak nie było sprawy spadłowej to znaczy że w tym nomencie w księgach wieczystych jako właściciele dalej widnieją Twoi rodzice. w tym przypadku należy założyć sprawę w sądzie i musisz sie na niej stawic i zrzec sie majątku. jak tego nie zrobisz to siostra musi ci odstapic część mieszkania lub cię spłacić tyle mogę powiedzieć bo podajesz za mało informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×