Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona_szalonaM

Czy tatusiowie ciągną z cyca

Polecane posty

Gość ona_szalonaM

Czy Wasi mężowie/ partnerzy całowali wasze brodawki jeszcze w ciąży, kiedy leciała z nich siara i próbowali ? A później jak już było mleko ? Przyznajcie - ciągnęli czy nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fujjjjjjjjjjjjjj, pod koniec ciazy mialam wrazliwe piersi, wiec nie dalam ich dotykac. Po porodzie karmilam tylko 4 tygodnie, dzieki czemu po pologu problem mlecznych cycorow aseksualnych mialam juz z glowy i moglam znowu cieszyc sie udanym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój podpijał mleczko. powiedział że dobre jest bo słodkie. nawet nie wiecie jaka ulgę mi na początku przynosił przy zastojach jak córka nie chciała a laktator nie dawał rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to zboczone i obrzydliwe. faceci ktorzy ciagna mleko i kobiety ktore na to pozwalaja maja cos nie tak z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe sa takie zabawy, was to podnieca? sprowadzanie faceta do roli dziecka i podniecanie sie tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie Powiedzialam że to podniecajace tylko że pił. chcial spróbować a przy okazji mi tym pomógł. co w tym strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe trochę :D. Rozumiem , uczucie ulgi powodowało że miało się w tyle czy Partner się delektuje czy nie ale sam fakt że facet wyssiewa mleko z piersi jest ochydne, oczywiście nie myślę źle o właścicielce piersi ale zastanawiam się na takim facetem , bo normalny mi się nie wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłas sobie sama odciągnąć, jeśli chodziło tylko o ulżenie sobie. a takie zabawy jakie sobie urządzacie z mężem są obrzydliwe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy pierwszym spróbował jak to smakuje, przy drugim już nie bo wiedział jaki smak ma to mleko. Osobiście znam mamę, która odciągała nadmiar i dawała do picia starszakowi jak karmiła niemowlę, bardzo mu smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieluchy też mężulkowi zmieniałaś? może chciał zobaczyć jak to jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi zal ludzi ktorzy sa takim dnem intelektualnym ze nie wiedza jak sie pisze "ohydnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby nie chodziło o podniete to bys mu odciągnęła do szklanki, a nie że stary wieprz ssie pierś jak niemowlak, fuuuu, idzcie się leczyc z.j.e.b.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś nie zawsze można odciągnąć, czasami jest zastój a jak napisała dziecko nie zawsze chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dysleksję a nie brak szarych komórek. Mnie żal ludzi którzy są wredni i nie mają kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się tu zawsze znajdzie się wyż intelektualny za piątkę który wygarnie błąd ortograficzny , wszak to jedyna rzecz jaką w fazie frustracji zrobić mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się "a mnie żal" a nie "a mi żal" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,że to nie jest obrzydliwę , jezeli mąż/partner pomógł w ten sposób swojej partnerce bo córcia nie chciała ...w ten sposób ją odpręzył . nie jest to obrzydliwe , przeciez córcia na to nie patrzyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tylko raz spróbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest od razu kogoś wyzywać od " krów" a gdzie jest szacunek do 2 osoby ...Pytam się ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzone zbolasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to nie tyle obrzydliwe co nietypowe, to tak jakby samemu pić własne mleko bo skoro jest ono przeznaczone dla oseska to obojętne czy sama bym to mleko wypiła czy mój mąż czy ciocia Rysia, jest to trochę dziwaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każdy jest przyzwyczajony do tego że mleko ssie niemowle a nie dorosły facet. Są różni ludzie, jednych jedno będzie obrzydzać innych drugie ale w tym temacie nawet sama bym swojego mleka nie chciała dać mężowi, to tak jakbym łapała kropla po kropli swój pot i dawała innej osobie do spróbowania i choć jedno jest pokarmem a drugie płynem fizjologicznym to jednak nasza kultura (mentalność) nie bierze pod uwagę spijania mleka z piersi przez panów :D. Wyraziłam swoje zdanie a teraz powiem wam ciekawostkę jaką usłyszałam od swojej znajomej mieszkającej w Australii, mianowicie tam położna nadmiar mleka jaki koleżanka miała w piersiach kazała nie wylewać, nie mrozić ani chłodzić ale samemu wypijać by wzmocnić organizm (koleżanka była trochę wycieńczona w pewnym czasie) . Koleżanka piła około szklankę dziennie i mówi że stawiało ją ono na nogi, zwłaszcza żołądek zaczął normalnie funkcjonować w wcześniej niedomagał po zatruciu. U nas z kolei kobiety same brzydzą się spróbować ale mężom dają bez problemu jak widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! A bo to raz, dziwi mnie że dla niektórych to takie dziwne :o Liżecie sobie z mężem nawzajem genitalia i wydzielane przy tym, ewentualnie, płyny ustrojowe, a burzycie się na mleko! Kto tu jest chory, przecież nikt się tym nie podnieca, tylko próbuje albo z ciekawości albo by pomóc przy zastoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo minetka albo lód jest dla dorosłych od wieków a mleko jeszcze dłużej ..z tym że dla niemowlęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faktycznie ja nawet nie spróbowałam, jakoś nawet o tym nie pomyślałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spróbowałam jak tylko mi położna powiedziała że jak mleko jest słonawe to powodem jest zastój albo stan zapalny piersi a moje mleko było zawsze słodkawe pomimo napierania i bólu piersi natomiast mąż kiedy pieścił mój biust unikał jak ognia ucisku brodawek by nie dotknąć ustami wypływającego mleka :D i uważam że to raczej zdrowe męskie zachowanie bo jak tylko słyszałam to każdy facet podobnie reaguje. Jak gość ssie , dosłownie ssie czy ciągnie za brodawkę więdząc że siknie mleko a mimo to dalej robi swoje i połyka to jest albo bezgranicznie nastawiony na eksperymenty albo trochę zboczony bo z piersią i mlekiem dobrze dają sobie radę niemowle lub laktator a przy nawale przystawia się dziecko lub nawet ręką bardzo łatwo odciągnąć nadmiar pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy nawale może i tak, ale jak jest zapalenie i napieprza cię to będziesz prosiła żeby mąż to zrobił, bo widzę że nie wiesz co to zapalenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Jak dla mnie Taki facet to p*****lnięty zbok bo zapewne tu ssał jak niemowle a na dole kutas w pochwie ....chore towarzystwo.'' Chore to są, ale twoje myśli. Nikt tu nie pisze o podniecaniu się podczas ssania mleka, a już na pewno podczas seksu, tylko o próbowaniu. Co poniektóre z Was, to naprawdę zboczone suki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam stan zapalny piersi i na to bierze się antybiotyk oraz odciąga ręcznie . Czasem mozna obejść się bez antybiotyku i radzić sobie naturalnymi sposobami ale przystawianie dziecka jest najważniejsze bo skoro nawału nie ma tylko stan zapalny to wogóle zabronione są pieszczoty osób drugich gdyż można dodatkowo podrażnić , zakazic pierś a niemowle to zupełnie co innego, jego ślina bogata w substancje bakteriobójcze ma na celu właśnie odkażanie brodawki czego nie można powiedzieć o ślinie dorosłego faceta którego jama ustna jest pełna bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zapaleniu piersi mąż ci ssał mleko ? Chora jesteś? Mogłas pogorszyć stan piersi a poza tym czemu nie przystawiałaś dziecka bądź nie odciągałaś ręcznie tylko pierś ze stanem zapalnym dawałaś facetowi do ust. Obrzydliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×