Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ona_szalonaM

Czy tatusiowie ciągną z cyca

Polecane posty

Gość gość
temat zszedł na kropki po umieszczeniu linka naukowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiało nuda idę spac , Pozdrawiam Panów i pary co sie nie brzydzili dać mleczka na spróbowanie to sa dopiero prawdziwi faceci :)i czułe kobiety .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kapitulacja znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa, czyli są jeszcze normalne babki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne czyli zboczone oczywiście a nie tłumoki zakłamane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie:-) było nas tu kilka tak w ogole tych zboczonych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie kapitualcja nie , mam temat w ulubionych i zaraz z rana jak sie wyspie sprawdze co nowego he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierzcie że nie zawsze to laktatorem sie da. ja miałam takie zastoje, stan zapalny że wg nie mogłam sie dotknąć. wkoncu z wysoka gorączka wylądowalam my szpitalu i jak mi lekarz z Polozna próbowali rozmasowac piersi żeby cokolwiek ego pokarmu ubyło to myślałam że sie posikam z bólu a zęby tak zaciskalam że myślałam że zaraz mi wypadną.. już nawet poród bolał mniej niż ten masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam na raz cały topik, dziewczyny przecież co w tym złego że mąż chce spróbować jak smakuje takie mleko? W końcu jego dziecko też to pije. Nikt nie mówi że ma ssać pierś jak niemowlak. Mleko przy nawale samo wypływa i nie trzeba specjalnie się męczyć by skosztować. Mój mąż z ciekawości raz skosztował i tyle koniec tematu. Ciekawość zaspokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Toba Sztuczna inteligencjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeszcze dzieci nie mam ale znając męża z pewnością zechce spróbować:D jest bardzo ciekawy świata hehe co nie znaczy że będzie na tym cycku wisiał jak dziecko, ale spróbować na pewno spróbuje (tak jak i ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczna inteligencjo ale kto ma to zrozumieć, mamusie które nie karmiły, bo ich to obrzydza :O Czytałayście co się tu w noc działo, słownictwo jak z rynsztoku, pewnie Przemuś się dołączył, bo wszędzie go pełno, gdzie go nie chcą a pewnie reszta też nie wiele wie w temacie karmienia, ręce opadają na to co tu ludzie wygadują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow , wychodzi na to że wiele kobiet daje cyca mężowi do possania a takich rzeczy dowiedzieć się można na kafe. Czy skoro część kobiet tu uważa że to normalne, powiedziałaby o tym swojej koleżance, w programie Ewy Drzyzgi gdyby ją zapytano? W końcu to normalka a nie perwersja więc z czym się kryć. Kazdy wie że seks jest normą i że ludzie go uprawiają więc jakby mnie ktoś zapytał czy go miewam to odpowiedziałabym że tak, czy zatem gdyby was ktoś zapytał że karmicie męża swoim mlekiem , piersią, przyznałybyście się że tak? Nawet gdyby w grę wchodziło ośmieszenie się przed milionami widzów przed tv? Porównuje się tu miłość oralną do ssania piersi ...hmmm....tylko że moje dziecko nie ssie mojej łechtaczki i nie połyka śluzu w pochwy za to pierś już owszem. Jest jednak jakaś róznica co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż powiedział że te co dają cyca swoim facetom to jakieś zboczone nienasycone babska a ich faceci to ułomni idioci od których z dala trzymać swoje dzieci bo jakby Taki w krzakach siedział to nic nie wiadomo . Skoro rajcuje ich spijanie kobiecego pokarmu to pewnie i do innych dziwactw byliby zdolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak moja córka miała 4 miesiące i przechodziłam kryzys lakt, i wtedy wpadłam na Taki pomysł by mąż pomógł mi odciągać (wiecie o co chodzi) więc zapytałam go a on czy ja mówię poważnie , ja niepewnie odpowiedziałam że tak na co on że przykro mi kochanie, wszystko dla ciebie zrobię ale tego się po mnie nie spodziewaj bo daleko mi do takich rzeczy :D. Pamiętam że po przemyśleniu, byłam bardzo zażenowana że mu to zaproponowałam a on się po jakimś czasie z tego śmiał . Wtedy wydawało mi się że moje piersi są od karmienia, mleko to mleko, nie raz pociekło , nie raz sama spróbowałam czy wszystko ok jak wyciągałam pojemnik z lodówki (z moim mlekiem) i sądziłam że to nic takiego a widok ssącej córki był dla mnie tak powszedni że zapomniałam że piersi nie dla wszystkich muszą być pojemnikiem na ugaszenie pragnienia czy też by tym bardziej zaspokoić jakieś fantazje. Dziś myślę że tylko kobieta karmiąca może wpaść na tak dziwaczny pomysł bo jak już hormony opadają , karmienie to już daleka przeszłośc to i inaczej traktuje się te sprawy i teraz wiem że w życiu nie wymagałabym od meża by był dużym niemowlakiem a mleko jest dla oseska a nie dla dorosłego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że ta krowa dojna która tu wzdycha że takąż ulgę poczuła jak jej mąż się przyssał to tak naprawdę jej c**a odczuła ulgę . Co to za pomysł by facet swój brudny ryj przystawiał do brodawki z której potem ssie maleńkie dziecko, przeciez właśnie poprzez coś takiego łatwo o zakażenie bo kanaliki są czynne, a ujście otwarte więc jakby facet nosił gronkowca w pysku na gardle to i brodawkę by od wewnątrz zakaziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak facet zassie to się c**a ślimaczy u takich prymitywów więc pozwalają na takie akcje a facet ssie jak dzieciaczek bo ma nierówno pod deklem . Na mleko z piersi jest czas w niemowlęctwie a stary buc niech ruszy d**ę do lodówki po karton mleka , niech doda glukozy, przeleje do flaszki ze smoczkiem i niech się zesra w pieluchę z radości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie znajoma opowiadała że dawała tak mężowi podssiewać się do piersi i że wygłupiali się i pił jej mleko ale potem zaczęło ją to wkurzać bo facet grę wstępną chciał zawsze zaczynać od "possania sobie" więc poczuła się niekomfortowo i powiedziała że dość bo ją zaczynają coś piersi boleć . Taki facet potrafi w momencie ssania mieć fantazję że jest niemowlęciem karmionym przez matkę więc uważajcie kochane bo skoro wasz facet namiętnie popija z waszej piersi to znaczy że ma niezaspokojone pragnienie bycia przy cycu mamy (nieświadomie) a to już niepokojące i psycholog się kłania. To normalne nie jest i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowa jestes Ty , a kysz z tego forum takie porypane babska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem ludzi którzy wypowiadają sie w tematach nie mając o nich zielonego pojęcia. wyzywacie jedna gorzej od drugiej. zamiast zachowywać sie jak dorosłe kobiety, matki to używacie słownictwa jak pijaki pod sklepem. w domu też tak mówicie i dajecie taki przykład dzieciom? jestem w szoku jak można być takim wrednym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nikogo brzydko nie wyzywałam , a jak juz coś to delikatnie szkoda słów na takie babska i tak swoje myslę o takich osobach .Sztuczna inteligencjo jak ktos chce kogos uderzyć kija zawsze znajdzie , podkreslam spróbowanie jednorazowo mleka to nie zboczenie lub pomoc w czasie zatkania piersi a te jak mole jakies że nasi faceci pija mleko i okradaja dzieci z mleka itp chore jakies tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nie którzy mają problem ze zrozumieniem tak prostej różnicy jak spróbowanie smaku mleka a zabawy w ciągnięcie cyca a possanie w celu odblokowania kanalików . Jestem facetem i mam swoje lata nie kręci mnie picie mleka z cyca kobiety ale jeżeli by była taka potrzeba to na pewno bym pomógł mojej partnerce w odblokowaniu i ssałbym żeby jej ulżyć . Ale takie proste rzeczy są zbyt skomplikowane dla gimbusów którzy nie mają pojęcia o życiu i wygłaszają jakieś chore teorie albo dla poparcia swoich chorych teori używają wulgaryzmów Pozdrawiam normalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_szalonaM
Cześć dziewczyny :) To ja autorka ;D Widzę, że mnie chwile nie było a temat się dobrze rozkręcił hehe ;D Widzę, że są zwolenniczki i są stanowcze przeciwniczki ;D W sumie każdy ma prawo do własnej opinii i przecież żadna nie jest zła, tylko inna :) Powiem wam, że ja jeszcze mleka nie mam ;p mam tylko siarę, bo poród za miesiąc :) Czasami jednak zdarza się tak, że piersi są opuchnięte i bolą, a wtedy przychodzi z odsieczą mój mąż, który je najpierw masuje, później dociska, żeby wyleciał ten płyn a potem hartuje brodawki. Bardzo jestem mu za to wdzięczna, bo później czuje taką wielką ulgę :) Ale nie wiem czy skusi się spróbować mleczka po urodzeniu dzidziusia hehe, zobaczymy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie Powiedzialam kto wyzywa tylko ogólnie że takie słowa sie pojawiają. autorko mnie jakoś za bardzo nie interesuje czy komuś mąż ssie piersi czy niego jeśli oboje tego chcą to proszę bardzo, przecież to tylko i wyłącznie ich sprawa i nie będę nikogo z tego powodu obrażać ale tak szczerze mówiąc: lepiej niech mąż wam wypija to mleko niz miałybyscie wylądować w szpitalu w takim stanie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wujek tak robił mojej cioci po prostu mleko nie chciało jej lecieć no to pociągnąl :D no co, kurcze nie rozumiem waszego oburzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no , naprawdę czytam i nie wierzę że tylko o pomoc i odczucie ulgi się tu rozchodzi, bardziej dostrzgam tu chęć poeksperymentowania, pobawienia się w "inny" sposób ale myślę że większości facetów nie ma takich potrzeb i wystarcza im seks, pieszczoty oralne itp. mleko z piersi jest aseksowane przecież . Dodam że nie raz przy dwójce dzieci miałam zablokowane piersi i wtedy rewelacyjnie działa rozgrzewający kompres i leciutki masaż piersi od podstawy aż do brodawki bo tylko tak wolno to robić, nie powinno się ssać i ciągnąć bo można uszkodzić przepełniony kanalik mleczny! (to wiem od położnej jeszcze z szkoły rodzenia) więc jakby tak nagle z pomocą przyszedł mi facet który myśli że pomoże a i się nassie przy tym to bym mu powiedziała że nie trzeba, dziekuję :D. Przecież większość z was chce takiej pomocy a nie że faktycznie potrzebuje, każda kobieta by to w was rozkminiła tylko faceci ci nie ale pewnie im to na rękę jak mają takie ciągoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujek cioci pociągnął i mleko poszło? A co to, dziecko tego nie potrafiło zrobić? :D Przystawić ciocia nie mogła czy nie chciała? :D Jak mleko ma iść to znaczy że po to by przystawić malca więc i tak się zazwyczaj robi jak się chce by dziecko jadło a nie starego wołać by sobie possał, obrzydliwe. Dodam że najlepiej, najskuteczniej a do tego najbardziej umiejętnie ssie niemowle , nie dorosły facet który zapewne ma technikę ssania rurki z kremem bo wtedy można pouszkadzać kanaliki ale co tam, nie o ulgę piersi chodzi przecież tylko krocza co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko głupia jesteś, ile ty tej siary tam masz, takie straszne ilości że aż pomocy potrzebujesz? Co ty juz laktację przechodzisz czy co? Nie ty pierwsza ani ostatnia dobrze wiesz że siara ci piersi nie przepełni bo co ma wycieknąć to samo wycieknie a wiedz że siara magazynuje się tam dla noworodka by tuż po porodzie miało coś cennego do wypicia (siara jest najcenniejsza w tym czasie) ale jak twój zbok ją wypije to pozostanie ci kropla na minuty tuż po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co się głupolki tak podniecacie?:-) wasze cycki wasze mleko?:-) ale rozumiem ta adrenalinka mhmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×