Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozstanie po 6 i pół roku

Polecane posty

Gość gość

Witam! Ciężki dla mnie temat.. Nie wiem co robić:( Może doradzicie... Właśnie rozstałam się ze swoim narzeczonym po 6,5 roku:( Mieszkaliśmy razem w jego rodzinnym domu. Jego rodzice nie żyją od 2-3 lat. Moi rodzice traktują go jak członka rodziny. Od dłuższego czasu nam się nie układało. On nie okazywał uczuć, zainteresowania moją osobą...Czułam, że jestem potrzebna tylko do zajmowania się domem... Zawsze jak gdzieś wychodziliśmy to razem- do znajomych na kawę, piwo, zakupy itp... Od jakiegoś czasu wychodziliśmy oddzielnie. Spędzaliśmy ze sobą praktycznie jedynie noce-a raczej obok siebie. Przed wakacjami przyłapał mnie na "niepełnej" zdradzie:( Też był wtedy pijany- wpadł w furię- pobił mnie... Sama nie wiem jak do tego doszło...:(:( Impreza, alkohol... Bardzo żałuję...Do tego czasu dzień w dzień były kłótnie, wypominanie mi, wyzywanie mnie, czasami szarpanie mnie. Nie mogłam już tego znieść, choć wiem, że źle zrobiłam... Tydzień temu wyprowadziłam się od niego, bo nie potrafi mi wybaczyć:(:( Nie wiem już co robić aby go odzyskać... Jest mi bardzo ciężko bez niego, nie mogę się na niczym skupić, cały czas o nim myślę... Nie potrafię bez niego żyć:(:( Proszę o poważne porady...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handel zlomem
towar z odzysku ma sens tylko wtedy gdy jest sie o co bic zastanow sie czym jestes i czy bylas dla tego kolesia a bedziesz wiedziala co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli się nie układało od dłuższego czasu to moze dobrze się stało ze sie rozstaliście , teraz cierpisz tęsknisz , ale pomyśl czy chciałabys wyjść za takiego partnera i mieć tak nieudane całe zycie. Wyglada na to , że uczucie juz dawno wygasło a na ciągniecie tego szkoda zycia. Za jakiś czas , kiedy spotkasz odpowiedniego człowieka i będziesz szczęsliwa , dzień rozstania bedziesz wspominać jako jeden z najlepszych dni w Twoim zyciu. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×