Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglada cialo po schudnieciu 25 kg

Polecane posty

Gość gość

jak bedzie wygladalo cialo po zrzuceniu 25kg lub 30 kg? bardzo przerazajaco czy jeszcze jakos bedzie wygladac? i czy bardzo obwisla by byla skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od wieku ja jako nastolatka zjechałam ze 100 kg do 65 i nie było nic wiszącego, ale chodziłam na fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no np w wieku 43 lat i z wagi 104 na 80 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam 10 ,w wiekiu 48 i jak wciagam brzuch mam pomarszczona skore jak na pomaranczy , chyba to cellulit i m usze cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Z mojego doświadczenia wiem że wygląda o wiele lepiej niż z tymi 27 kilogramami które miałam wcześniej i w cale taka skóra obwisła nie jest. Skóra wisi na osobach które się garbią z tego co zauważyłam. Po moim schudnięciu czuję się i wyglądam wspaniale :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Ja w rok schudłam 31 kg mam 38 lat i nic mi nie wisi. Polecam aquaerobic bardzo poprawia wygląd skory, ładnie zarysowuje mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Jak się regularnie ćwiczy i codziennie stosuje odżywcze kremy i balsamy do ciała (kremy i balsamy wiesiołkowe GAL polecam), to skóra po schudnięciu nie wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×