Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słaby wzrok

Jak to jest że

Polecane posty

Gość słaby wzrok

Niektórzy mają pełno partnerów seksualnych, różne przygody a inni są dziewicami i prawiczkami do końca życia - gdzie leży ta różnica??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste,sa bardziej atrakcyjni nie tylko wizualnie ale i intelektualnie, jak nie masz "w lustrze" nadrabiasz osobowoscia a jak jestes pipka to i wyglad nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony prze życie
To nie zależy tylko od atrakcyjności ale i od wpojonych zasad i przejmowania się nimi. Mogłem bzykać dziewczyny jakie chciałem, tylko, że nie chciałem, bo mnie wychowano w poczuciu poszanowania dla godności innych i w duchu wartości rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłem bzykać dziewczyny jakie chciałem, tylko, że nie chciałem, bo mnie wychowano w poczuciu poszanowania dla godności innych i w duchu wartości rodzinnych. qqqqqqqqq w poczuciu poszanowania godnosci innych, to co napisales nie ma logiki a co za tym idzie wysuwam teze,ze wcale nie mogles r****c co chciales:-P Ale masz racje,ze dla niektorych seks to swietosc,cos co laczy tylko najblizszych ludzi i to mniemam wyniosles z domu i tak Cie wychowano,tyle,ze juz stary jestes i umiesz dokonac wyboru co z tych maminych zasad bylo dobre a co zle,czego warto sie trzymac a czego nie. Na chlopski rozum to facet ktory jest sam(niekoniecznie) na swieze chetne miesko sie rzuci jak reksio na denta sticks a pisanie,ze zasady mu nie pozwalaja wkladam miedzy bajki;-) Oczywiscie sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×