Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość firmowka09

czy da się zarobic na wlasnej działaności

Polecane posty

Gość firmowka09

witam, ponieważ ostartnio brakuje nam troche do domowego budżetu, planuje załaożyc działaność gospodarczą - usługi ile potrzeba czasu aby firma faktycznie zaczęła przynosic zyski? ja będę miała ok 1200 zł miesięcznych ksztów, jestem mamą na etacie i tak naprawdę bede mogla poswiecic 2 dni w tygodniu na działaność. myslicie, że to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D nie ma jak dokładne informacje :/ jak napiszesz jakie usługi, ile chcesz brać za usługę (czy za całość czy za godzinę), w jakiej miejscowości, czy robiłaś rozeznanie czy jest popyt na tę usługę, to może ktoś Ci odpowie, a tak to takie wróżenie z fusów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie - to wróżenie z fusów - napisz sobie mały biznes plan - czyli to wszystko o co koleżanka wyżej pytała, a nawet więcej i zobacz co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam brakuje do budżetu to nie otwieraj nic swojego. Bo co zrobisz jak ze 2 miesiące będzie trzeba dołożyć? Albo i dłużej lub lekko coś zmodyfikować, coś dokupić czy poszerzyć działalność? Czasami trzeba trochę dołożyć by biznes się kręcił. Chyba, ze masz plan jak Bill Gates :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm sama sobie odpowiedz - ile musisz zainwestować na dzieńdobry - ile co miesiąc opłaty a ile na inne rzeczy czy inwestycje, towary itd. - no i ile ci się uda wyciągnąć przy pracy 2x w tygodniu.. ja założyłam sklep - robię 6 razy w tygodniu - włożyłam w niego dotację plus z 10 tys swojego a to i tak mało i co miesiąc ledwo wychodzę na plus bo wszystko pożerają opłaty i kupowanie towaru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musisz rejestrować działalność, nie możesz poprostu robić tych usług i reklamować się po znajomości, ile Ci wpadnie to twoje, a tak masz miesięczne stałe koszta i będzie dobrze jak wyjdziesz na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pytaniem trafilas w 10 :D tj odpowiedni dzial , tutaj kazda zarabia po 20 tys i ma swoja firme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jakie usługi. Zauważyłam, że usługi krawieckie typu "pogotowie krawieckie" maja sie teraz bardzo dobrze. Ale jakies sklepy, knajpki itp sa otwieran a po kilku miesiącach zamykane, chyba że ktoś ma super pomysł...więc trzeba się dobrze zastanowić co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×