Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiciorekx

Staż czy praca

Polecane posty

Gość kiciorekx

Hej, mam dylemat i proszę o radę :) jestem na trzecim roku zarządzania w WSB NLU w Nowym Sączu. Jeden wykładowca załatwił mi praktyki trwające 6 miesięcy w dużej międzynarodowej korporacji jako pomoc managera wysokiego szczebla. Mógłbym się naprawdę dużo nauczyć... jest jeden minus: oczywiście są bezpłatne :) druga sprawa jest taka, że dostałem też propozycje pracy za 2k/mies w dziale marketingu w niewielkiej firmie poligraficznej, ale z możliwością awansu etc. Co wybrać? pracę i mieć kasę, czy przemęczyć się bez pieniędzy 6 miesięcy i skorzystać? czy taki staż faktycznie mnie czegoś nauczy poza parzeniem kawy i wkładaniem kartek do segregatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praktyka, 6 MCY? za darmo, aż tyle? no sorka, a za co żyć? a rodzina co Ci radzi? porozmawiaj z nią. ja wzięłabym pracę, 1. kasa 2. w CV to doświadczenie będzie, a nie praktyka, ja miałam praktyki 1 m-c w urzędzie (ze szkoły) i niczego NOWEGO się nie nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staż to co innego, płaci urząd pracy, może zapytaj, czy nie mogą Cię przyjąć na staż absolwencki, wtedy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej_ziomek
taki staż zaprocentuje, a praca ? jeszcze sie napracujesz ziomek w życiu, bierz staż !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorekx
póki co mieszkam z rodzicami, więc kasa jakoś wybitnie potrzebna mi nie jest, chociaż fajnie jest mieć swoją ;) zwłaszcza, że chciałem się wyprowadzić i coś wynająć... w sumie może to 6 miechów poczekać niby... gadałem z gościem, powiedział, że jak się sprawdzę to po 3 miesiącach jakaś niewielką kasę mogę z tego stażu dostać. To mówicie, że lepiej staż? no właśnie znajomi też mi tak doradzają, że fajnie będzie wyglądać w CV jak będę miał, że skończyłem Wyższą Szkołę Biznesu NLU blablabla.... i do tego 6 miesięczny staż w międzynarodowej korporacji jako asystent senior managera czy jakoś tak... czyli brać staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europ1ayer
TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×