Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak zacząć od zera

29 lat i bez zawodu

Polecane posty

Gość kozak1984
Moje zdanie jest takie: na chwile obecną skończenie "jakichkolwiek" studiów /kierunków/ nie zagwarantują godnie płatnej pracy poza paroma wyjątkami potwierdzającymi regułę. DZIĘKUJĘ tyle w temacie, nie piszę już bo na tym telefonie co mam strasznie ciężko się pisze i edytuje. Dziękuję i pozdrawiam. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak1984
"jakichkolwiek" - bez cudzysłowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kozaka
Na krakowskich osiedlach? Chyba w marzeniach!!! :-D Pewnie telewizor po raz pierwszy zobaczyłeś w sklepie, kiedy mamusia po gimnazjum pozwoliła ci pojechać do najbliższej gminy na wycieczkę. Słoma ci nie tylko z butów wyłazi ale nawet z majtasów, zasrańcu. Aż tutaj śmierdzisz gnojem z obory!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kozaka
A na solo możemy się umówić. Tylko coś mi mówi, że kozak to ty jedynie na tym forum. W realu srasz na samą myśl o spotkanie w 4 oczy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak1884
dzeci nie biję, nara leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kozaka
Oczywiście że nie bijesz, bo to one cię tłuką!!! :-D Oj, zasrańcu, szkoda mi ciebie, bo żałosny ty i życie twoje marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak 1984
a twoje nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kozaka
Moje nie, bo ja w odróżnieniu od ciebie żyję jak człowiek i nie wypisuję pierdoły na forum że niby ze stolicy jestem i się na czymś tam znam. A ty, baranie niewydarzony, uważaj, bo w twoim "Krakowie" cię kombajn rozjedzie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak1984
BOLI CIE że mieszkam w Krakowie cwelu ? O co ci chodzi ? Rozmawiajmy, ale na argumenty. Myślisz k.urwa że każdy mieszka w dziurze jak ty ? NOWA HUTA, AZORY mówi ci to coś. Jestem mieszczaninem k.urwa człowieku. WARSZAWIOKU P.IER.DOLONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kozaka
@NOWA HUTA, AZORY@ Co tak skromnie se wymyśliłeś? Czemu nie Kleparz? Albo ostatecznie nie Kazimierz? :-D Nowa K.ozia D.upa a nie Huta. Coś ci wyjaśnię, ciulu niemyty. Mieszkając w Krakowie nie miałbyś problemów z pracą. I nie musiałbyś udawać gościa, który nie musi pracować. Jesteś po prostu żałosnym śmierdzielem w najlepszym przypadku z okolic Bielska. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak1984
Cyt.: "jakbyś mieszkał w Krakowie to praca nie byłaby problemem" i tu się widzisz k.urwa mylisz gostek :D wcale nie jest tak różowo jak ci się wydaje i innym, praca może i jest, ale wcale nie tak dużo, a jeśli już to ZA GROSZE i na zlecenie ! dlatego nie pracuje bo szukam. NIE MASZ K.URWA NAWET POJĘCIA jakie kolejki bezrobotnych są w Krakowskim PUP-ie - codziennie k.urwa ! A tacy z prowin-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak1984
-ncji jak ty myślą ż w Krk jest w h.uj pracy... Piszę w skrócie, napisałbym wiecej ale już mnie ręka boli od pisania, na tym j.ebanym fonie. WIEŚNIAKU Z PROWINCJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam zapraszam na serwis ogłoszeniowy z ofertami pracy www.PlanPraca.pl Można znaleźć fajne oferty i to od sprawdzonych pracodawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×