Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

giedymin200

Pytanie natury ogólnej

Polecane posty

Do jakiego stopnia chłop może dbać o swój wygląd? To znaczy, jakie sposoby pielęgnacji są w normie, a jakie są przeginką. bardzo jestem ciekaw Waszych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chłop" w ogóle o siebie nie dba wg mnie... A mężczyzna moim zdaniem powinien golić pachy, okolice intymne raz na jakis czas, uzywać perfum, kremu do twarzy (np nawilżający latem natłuszczający zimą) - ale żadna tapeta(!), pomadka ochronna niewidoczna, fryzura pasująca do twarzy i charakteru. Oczywiście to moje subiektywne zdanie tacy mi sie podobają:) Nie wskazane podkłady na twarzy, pomalowane rzęsy i paznokcie (pomalowane paznokcie sa bardzo niemęskie...) Solarium tez tragedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''pomadka ochronna'' hahahaha, nie chcialabym faceta ktory uzywa jakichkolwiek pomadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mieć popękane usta, nie? to taaakie męskie od razu widać że prawdziwy twardziel z masakra na warach:D:D:D to samo pewnie dłonie? suche i szorstkie bo krem be? prymitywy w tej Polsce... "chłopy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomadka oczywiście w razie potrzeby dlatego napisałam "ochronna" np zimą przy -20 mrozach to konieczne. nieestetycznie wygladają niezadbane usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota_Rybka_Złota
Facet ma być przede wszystkim umyty.Ma mieć zadbane , wyszczotkowane zęby.Dodatkowo powinien mieć krem do twarzy-ale bez jakiejś tam większej przesady.....że pod oczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja się wkurzam
mężczyzna,aby nie przegiąć powinien: 1.dbać o higiene ;) Prysznic kochani codziennie ;) Ostatnio czytałam gdzieś,że mężczyźni uskuteczniają prysznic 1-2razy w tyg.WSTYD !!! 2.obowiązkowa depilacja pach,ja np.nie lubie jak facet jest owłosiony w miejscach intymnych i dla mnie to też podstawa ;) Ze względów higienicznych ;) 3.Kochani mężczyźni,używajcie antyperspirantów :D musi to być koniecznie ;) No niestety,pocicie się mocniej niż panie ;) 4.Myjcie zęby 5.dbajcie o wygląd waszych stóp i rąk;) Nie mówię o malowaniu pazurków,a o piętach w przypadku stópek i paznokciach ;) PIERWSZE 5 punktów DOTYCZĄ TEŻ KOBIET, ;) 6.panowie nie dopuszczajcie do tego,aby wasza twarz była owłosiona jak d*pka niedźwiadka ;) 7.oczywiście fryzjer musi być,aby nie wyglądać źle ;) 8.używajcie pachnidełek ;) 9.używajcie balsamów po goleniu,nie wode po goleniu,to dla waszego dobra ;) TAK BY CHYBA MOGŁO ZOSTAĆ ;) Niektórzy mężczyźni dodatkowo robią takie rzeczy jak ;) 1.nakładanie maski na włosy po ich umyciu 2.używają pianki i/lub lakieru do włosów przy układaniu 3.raz na jakiś czas nakładają maseczki na twarz 4.robią peeling ciała i twarzy 5.zimą malują paznokcie u stóp odżywką ;) 6.regulują brwi,w przypadku gdy posiadają tzw krzaczory ;) Nie mówie tu o takiej regulacji jak u kobiet,kiedy trzeba nadać im kształt ;) Tylko jedynie usunąć to co niemiłosiernie odstaje :) 7.balsamują ciało :) I nie uważam tego za przegięcie ;) Jeśli się niektóre podpunkty realizuje np.raz czy dwa razy w miesiącu ;) A co przegięciem jest? 1.depilacja nóg (!!!) 2.manicure i pedicure ;) 3.farbowanie włosów. Panowie,wszystko z umiarem ;) wszystko jest dla ludzi ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farbowanie włosów absolutnie nie! raz na jakis czas piling lub maseczka oczyszczająca twarzy wskazany jeśli widać wągry bo to obrzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaR
Zaczynając od początku, czyli higiena (mycie, dezodorant, inne kosmetyki). Do tego pielęgnacja zarostu i włosów. Czyli fryzjer albo samodzielne strzyżenie się/stylizacja trymerem (mój facet tak robi odkąd ma Philipsa Styleshavera, więc do fryzjera nie musi już chodzić). Do tego może depilacja przynajmniej w miejscach intymnych, no i ewentualnie jakieś zabiegi kosmetyczne, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Powinien być czysty, mieć zdrowe zęby, trochę się depilować (busz pod pachami i w okolicy intymnej nie jest atrakcyjny, wskazane przycinanie), pachnieć DOBRĄ wodą toaletową - ładnie, ale nienachalnie (czyli wykluczone zlanie się perfumami od stóp do głów produkujące zieloną chmurę ciągnącą się za facetem) i dbać o siebie przede wszystkim w kwestii wysportowanego ciała - żadnego tatuśkowego brzuszka, żadnej sflaczałej klatki piersiowej, ale przesada w stronę przypakowanego dresa też niewskazana. Żadnego solarium. Kremu do twarzy,ust czy rąk może używać, jak potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×