Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monianow

plamy od płynu od naczyń

Polecane posty

Gość monianow

Witam, nowe, niebieskie spodnie wyprałam w zwykłym proszku i wypłukałam w płynie Eden z Biedronki ( i tu chyba był błąd ). Po praniu zauważyłam plamy koloru jakby blado fioletowego. Głupia jak każdą plamy postanowiłam potraktować płynem do naczyń. Polałam spodnie ( nie Ludwikiem ) i dałam do wody z proszkiem, aby się namoczyły. Wyprałam i co?........Mam nowe plamy;( Na pierwszy rzut oka są niewidoczne, ale gdy się je nałoży są przejaśnienia w kolorze, czyli tak jakby płyn do naczyń zadziałał jak wybielacz;/ Dosyć że tamte sine plamy się nie sprały, choć są jaśniejsze, to mam teraz kolejne. Teraz mam prośbe- NIECH MI KTOŚ POMOŻE. Potrzebuje rady na te paskudy. tylko że te pierwsze palmy to nie wiem czy są na pewno od płynu, a czy czasem mi jakiś inny ciuszek ich nie zafarbował. Z góry dziękuję za każda podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jaki plyn do naczyn napisz nazwe bo mi zawsxe ludwik plamy zostawial pomoge ci tylko jaki to byl plyn do naczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na białych spodniach miałam plamy i polałam płynem morning fresh wyprałam i w tych miejscach szą szare plamy . Czym zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia127

Ja też zastosowałem Ludwik na tłuste plamy na ...ence ( kolor butelkowa zieleń)i po praniu okazało się że tłuste plamy zniknęły ale pojawiły się dużo jaśniejsze plamy w miejscu użycia płynu. Po ponownym wybraniu i dwukrotnym płukaniu nadal nie zwąż chodziły. Jako że ...enka nowa i ubrana tylko raz postanowiłam się nie poddawać  do kolejnego prania użyć woolite do prania czarnych i ciemnych ubrań i wszystko pięknie zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia127
Przed chwilą, Gość Basia127 napisał:

Ja też zastosowałem Ludwik na tłuste plamy na ...ence ( kolor butelkowa zieleń)i po praniu okazało się że tłuste plamy zniknęły ale pojawiły się dużo jaśniejsze plamy w miejscu użycia płynu. Po ponownym wybraniu i dwukrotnym płukaniu nadal nie zwąż chodziły. Jako że ...enka nowa i ubrana tylko raz postanowiłam się nie poddawać  do kolejnego prania użyć woolite do prania czarnych i ciemnych ubrań i wszystko pięknie zeszło.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×