Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile dziennie wydajecie na jedzenie

Polecane posty

Gość gość

Ja 50 złotych czasami więcej -mięso, drób, ryby, itp. -ziemniaki, kapusta, buraczki, jarzyny -czasami jeszcze jakieś pierogi, naleśniki, -wędlina -masło czekoladowe -dżem -picie -papierosy -coś na słodko Właściwie to nawet 85 złotych dziennie. Staram się oszczędzać na rachunkach. A też mam ich sporo. -Czynsz, Woda, Gaz, Prąd, Telefon stacjonarny,Telefon komórkowy, dwie telewizje satelitarne. Poza tym mam jeszcze do kupowania środki czystości, czasem jakieś fast foody, lody, kino, teatr, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupy w tym na kanapki obiad zupe drugie warzywa nabial jaja mieso ser wedline dla 3 osob doroslych mieszcze sie w 35 zlotych,czwarta osoba je mniej nalesniki robie sama co dzien kupuje cos slodkiego lody,nieraz pierogi ruskie kupie za 8 zl kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od c***a. Idąc do pracy kupuję bułeczkę, wędlinkę albo serek, pomidor. Na śniadanie. Około południa jakąś zupę zjem albo warzywa. Wracając z pracy kupuję coś na obiad dla rodziny. I dla psa. Na kolację też się je coś. Jednym słowem w c**j kasy wydaję na żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wydalam 35zl, dzisiaj ok. 25zl, na jedna osobe, nie gotuje obiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×