Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

biegunka u 5 latki

Polecane posty

Gość gość

Hania od poludnia ma biegunke, nie poszlam do lekarza a teraz pluje sobie w twarz, co zrobic zeby przetrwac noc, rano pojde do lekarza, nie wymiotuje i nie ma goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamciaMACIA
Skoro nie ma gorączki i nie wymiotuje to tak bardzo się nie stresuj. Nawadniaj ją nich dużo pije, a najlepiej podaj jej płyn nawadniający, ja swojemu synkowi rozpuszczam w wodzie orsalit, mały pije go przez rureczkę dołączoną do popakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze herbatke lekka z suszonych jagod. orsalit jest ok smecta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
Podaj jej coś na zatrzymanie biegunki, może smectę. Poza tym niech pije. Natychmiastowo pomagają leki typu laremid, nie leczą one przyczyny ale do ubikacji biegać nie trzeba, tylko nie jestem pewna czy nie od 6 lat... ale myślę, że może farmaceuta podpowie. A jeszcze enterol jest skuteczny i bezpieczny, jeżeli masz w domu to podać możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_1979
Przede wszystkim nawadniaj ją jak najczęściej. Pamietaj żeby nie za dużo na raz lepiej cześciej a mniej. Nawadniaj ją orsalitem lub podobnym płynem z elektrolitami. Możesz przed podaniem schłodzić go lekko. Do tego warto byłoby podać węgiel leczniczy i dietę lekkostawną wprowadzić(dobra jest gotowana marchew)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×