Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martaZradomia

wesele 25tego pomocy pilnie

Polecane posty

Gość martaZradomia

Super śliczna sukienka na wesele mojej Pati :) którą znalazłam w 3 sklepach z tym, że wszystkie mają tylko rozmiar L, a potrzebuje S lub M. Znalazłam ją też w jakiejś hurtowni sukienek http://yournewstyle.pl/files/clothes/preview/ff1c19e50f56ba1b14b20419ac1e2b55.jpg, ale powiedzieli, że będzie dostępna dopiero za 10 dni, i że mam szukać w sklepach a w dodatku i tak nie sprzedadzą mi jednej sztuki... Potrzebuję ją na 25 sierpnia (wesele), może być podobna :) Jestem w stanie zapłacić nawet więcej gdybyście taką mi znaleźli pleasee:))) Acha na marginesie czy korzystacie z paczkomatów, bo widzę że niektóre sklepy to oferują i zastanawiam się czy tak nie zamówić jeśli w koncu znajdę!!! jestem już zdesperowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idjom
to ma byc suknia na wesele????????? a wgl to nie rozumiem ,,, lesbijkami jesteście czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomic
Z paczkomatów korzystałam, często są za darmo jako forma dostawy. Mam sms-a z informacją o tym że towar czeka w danym punkcie i odbieram. Wolę się pofatygować i podjechać do punktu odbioru niż użerać z listonoszami, którzy zostawiają awizo, stać w kolejkach na poczcie albo prosić kurierów by zostawili u sąsiada lub podjechali do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×