Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KŁÓTNIE O PIENIĄDZE

Polecane posty

Gość gość

mój facet odkąd pamiętam zawsze patrzył czy czasem ją nie zapłacę za nas.. ale wmawia mi że to on za wszystko płacił a ze mnie jest materialistka i jestem chciwa na pieniądze * jako małolat sam podkradał rodzicom i jeszcze fałszywymi pieniędzmi obracał * jak mieszkaliśmy razem to on się z pracy zwolnił, fakt że pracował dorywczo ale to ja płaciłam za wynajem mieszkania, r-ki,większe zakupy, cały czas jak mieszkaliśmy razem, przez parę miesięcy nie mógł znaleźć normalnej pracy, a nawet jak już miał ją to nie wiem co robił z pieniędzmi bo większość ja płaciłam.. i weź się tu z nim dogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dogadasz się...znam ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jestesmy dorosli powinnismy sie dogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieniadze nie sa najwazniejsze ale jesli jedna osoba druga pod tym wzgledem wykorzystuje to cos tu jest nie tak moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co chcesz się w ogóle dogadywać z takim typem. Sknerus i oszust = facet do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jesli sie takiego typa kocha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az takim sknera nie jest bo kupowal mi to i owo, tylko do placenia r-ow jakos sie nie wyrywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie niepojęte jest, jak można takiego typa kochać, no ale.... Sama miłość nie wystarczy do tego, żeby zbudować związek. Są faceci, z którymi w związki się po prostu nie wchodzi i tyle, takie typy nieodpowiedzialnych cwaniaków właśnie do nich należą. Nie licz na to, że go zmienisz, że się dogadacie. To dorosły facet, a nie dziecko, które trzeba wychowywać. Są pewne fundamentalne dla związku kwestie, w których nie da się pójść na kompromis (typu poglądy na rodzinę, chęć posiadania/nieposiadania dzieci, wizja podziału ról i obowiązków w rodzinie) i jedną z nich jest właśnie podejście do finansów. Wy się w tym punkcie totalnie rozjeżdżacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze on jest malo odpowiedzialny * obecnie nie mieszkam z nim, on bardzo to przezyl, pisze do mnie zebym wrocila ze on juz zrozumial, ze mnie kocha i nie potrafi beze mnie funkcjonowac fakt ze zmienil sie przy mnie na lepsze, bo mial nie ciekawe towarzystwo itd.. przy mnie sie uspokoil, okazywal czulosc , jesli jednak chodzi o kase to zawsze czulam sie wykorzystywana przez niego, mimo iz wydawal tez na mnie,(kwiaty,niespodzianki itp) ale prezenty na gwiazdke , czy urodziny to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj sobie sto razy wpis powyzej, jesli go nie zdolasz zapamietac to TOCZ zycie z nim takie na jakie zasluzylas i nie pros o litosc ! - a takich skoorwysynkow jest duuuuuuuuuuuuzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaa ha ha - tocz sie z takim koczkodanem do konca zycia , jak sie nie umiesz szanowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×