Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trypsa

28 tydzień ciąży i dziwne niepokojące objawy

Polecane posty

Gość trypsa

Witam. Mam nadzieję, że uzyskam tu od Was pomoc, drogie kafeterianki. Od jakiś 3h boli mnie cały brzuch, najbardziej pod mostkiem, tak jakby dziecko mi wchodziło na żołądek ... nie wiem jak to dokładniej opisać ... i podbrzusze gdy się rusze ciągnie mnie z dołu boku, do tego mam co chwilę wrażenie, że zaczyna mi być niedobrze, a mslenstwo jest bardzo bardzo akrywne. Co jakiś czas brzuch robi się twardy, boli jak na okres tyle, że cały i mam wrażenie że muszę iść się wykupkać.. Czy miała któraś z Was takie objawy ? Proszę o.pomoc. Czy jechać do szpitala czy nie ma co siać paniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym pojechała sprawdzić co się dzieje, jak dziecko bardzo się rusza( tak jakby się broniło) to może być coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz miec skurcze, stad uczucie parcia, ja bym pojechała to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz do szpitala lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trypsa
Wszystko jakby minęło, wzielam nospe i po godzinie leżenia ból i.skurcze ustały, mala sie rusza. W poniedzialek mam wizytę to powiem o tym lekarzowi, chyba, że jutro się powtórzy to od razu jadę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych tygodniach dziecko czesto "wchodzi" pod żebra,boli strasznie czasem aż brak tchu.bóle całego brzucha,skurcze są niebezpieczne bo może zacząć się skracać szyjka.mam wcześniaka z 30tyg,nie życzę nikomu,pamietaj dmuchaj na zimne,bo potem bedziesz żałować.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×