Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan z biura podróży

dostałem propozycję pracy w biurze podróży za 1350 zł nie wiem czy ją brać

Polecane posty

Gość pan z biura podróży

praca od pon-pt od 10 do 18, soboty pracujące ( co druga) , umowa o pracę, brak doświadczenia ( mam się sam wszystkiego nauczyć bo będę sam). Brać ją? Nie znam się na branży a nikt mnie nie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1350zl netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z biura podróży
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz i szukaj nowej, dostaniesz to bye bye powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z biura podróży
tylko że ja się na tym nie znam, to biuro mojego kolegi, on tez jest zielony w temacie, a jak jakies błędy popełnię? To nie moja bajka chociaż z pracą ciężko teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma prace po znajomości, nic nie umie, nie skonczyl turystyki, a jeszcze marudzi, jeszcze cos mu nie pasuje, co za kompletny kretyn :O tak idź kretynie do tej pracy, w miedzyczasie czytaj poradniki jakies, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turystyka to ciężki kawałek chleba :) w ciągu 2 miesięcy oczywiście poznasz systemy etc ale musisz mieć kogoś kto cię tego nauczy bo sam nie dasz rady ewentualnie poszczególni tour operatorzy organizują szkolenia ale to dopiero po sezonie czy ok końca września, październik. Generalnie praca , jeśli to agencja, polega na sprzedaży kierunków podrózy - musisz mieć wiedzę na temat tego gdzie warto polecieć , za ile, hotele miejsca , wyczuć klienta etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ważna informacja którą trzeba wiedzieć - łączna cena imprezy tj. to co bierzesz od klienta , czasami mocno różni się od tego co pokazuje system - musisz doskonale znać konkretną ofertę i tour operatora bo inaczej kolega-właściciel zapłaci różnicę z własnej kieszeni albo klient nie poleci :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech bierze straca obaj ....Podaj namiary gdzie to biuro :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet bym sie nie odlal na taką oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety stawki w biurach podróży własnie takie są !!!!! doświadczony i umiejący sprzedać pracownik dostaje a raczej powinien dostawać prowizję od sprzedaży 0,5 - 2 % ale z tym różnie bywa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z biura podróży
no on mi zaproponował 10-15 % prowizji od prowizji biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z biura podróży
aha no i jeszcze jedna istotna informacja - ta praca to była wcześniej obiecana mojemu bratu ale w końcu zaproponował mi i teraz braciak się krzywo patrzy na mnie. Mam wyrzuty sumienia gdybym to przyjął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio na początek, pod warunkiem że będziesz miał już systemy i ofertę w jednym palcu no i umiejętności sprzedażowe , sprzedaż ok. 3 ofer co daje ok. 6000 zł - prowizje na poziomie 10-15 % w biurach nie istnieją niestety więc widać że kolega - właściciel kompletnie nie zna rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście z tych 6000 zł właściciel ma 10 % tj. 600 zł więc przy założeniu że tobie da 15 % czyli do pensji 90 zł brutto .Ale to wersja baaardzo optymistyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×