Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obdukcja

Polecane posty

Gość gość

Mąż dzisiaj mnie pobił a zaczęło się od tego ,że próbował uspać 2 letnią córeczkę, którą trzymał na siłę, bo ona ma jakiś bunt i nie daję się łatwo uspać i ucieka z łózka. Wieć ją trzymał z pół godziny, ja weszłam do pokoju i puściłam jej Jezioro Łabędzie, bo to ją wycisza a on wyszedł i pchnął mnie w głowę ja mu oddałam a ten mnie uderzył w twarz z 10 razy i mam niewielkiego siniaka koło lewego oka i pulsującą twarz. Zdarzyło się to pierwszy raz. chociaż wcześniej odpychał z siła moją głowę kilka razy. Czy to sie kwalifikuje do obdukcji. Aha i jestem w 33 tygodniu ciąży. Proszę poradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i gdzie w krakowie dzisaij w sobotę do lekarza pojechać, byłam z dzieckiem na ujastku i w żeromskim, ale sie nie dostała, ale też nie mówiłam konkretnie o obdukcji tylko lekarzu pierwszej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę poradźcie coś mądrego, rozważnego, beż zbędnych emocji. Co myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kogo ty wyszlas za mąż :O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze tak, wiec idz do lekarza ï masz pol roku na cos zrobieniem z ""tym ""a sama zrob zdjecia kilka dni pozniej kiedy siniaki beda juz widoczne. Nie boj sie tylko dzialaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obdukcja to tylko formalnosc i wazny papierek a Ty decydujesz w przeciagu pol roku czy pozwiesz go o pobicie czy tez nie. Jednak nie mysl, ze skoro zrobil to pierwszy raz i czasami pcha Twoje glowe, ze nie uczyni tego wiecej.. dla wlasnego bezpieczenstwa i dziecka nie lekcewaz tego czynu badz troche egoistyczna dla dobra rodziny i zabezpiecz sie robiac obdukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w kwietniu tego roku zalozylam sprawe mojemu mezowi. Uderzyl mnie nie pierwszy raz ,wezwalam policje ,zalozylam nibieska karte a na policji zostawilam zaswiadczenie lekarskie z 2009roku . Przesluchali swiadkow ..ktorzy wiedza to tylko z moich zwierzen i jak dobrze pojdzie to za miesiac bede po sprawie. Takze nie wahaj sie. Idz do lekarza ,nie musisz tego teraz wykorzystac ,jak widzisz ja bardzo dlugo zwlekalam ...za dlugo . To nie bylo lanie mnie codziennie ,ale zdazalo sie . W koncu sie postawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiem ze dobrze zrobilam. Nigdy wiecej nie pozwole zeby ktos mnie popychal,szarpal,bil. Jestem wdzieczna policjantowi ktorzy dokladnie mi wyjasnil co,jak,gdzie. I zaluje ze wczesniej tego nie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×