Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakupowa

WYPRZEDAŻE

Polecane posty

Gość Zakupowa

Wiadomo jak to jest jak się pracuje. Teraz akurat będę miała więcej czasu i chciałam wybrać się na zakupy, głównie liczę na wyprzedaże. Tylko czy się nie spóźniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie jeszcze można coś fajnego wyhaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy gdzie mieszkasz. W Warszawie w galeriach wyprzedaze sie juz koncza, w niektórych sklepach już sie skonczyły. Wiekszosc ciuchow to nowe kolekcje. Na wyprzedazy sa juz pojedyncze sztuki, glownie w niestandardowych rozmiarach typy XXS albo XXL. Wiec jesli miescisz sie w rozmiarowce S do L to raczej nie masz juz czego szukac ;) Wyprzedaze sa na przelomie czerwca i lipca, pozniej juz nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupowa
Uff, to całe szczęście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupowa
No ale może są szanse, że coś znajdę ... ;) Wybrać się nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absintha
zlotewyprzedaze.pl to moja ulubiona strona z wyprzedażami bo są naprawdę rewelacyjne i mają bardzo dobre produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty czlowiek
faktycznie zlote wyprzedaze sa ok. polecam jak ktos nie ma czasu na lazenie po skelpach albo nie lubi chodzic do centrow handlowych albo ma daleko. mozna sobie oszczedzic czasu i sporo kasy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe promocje można znaleźć teraz także na stronie www.e-Infant.pl miła obsługa i ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingdonggg
Widzę, ze polecacie te złote wyprzedaże, zastanawiam się teraz nad zakupem z tego sklepu kurtkę Magnoti - jest o 70% tańsza teraz, myslicie, że warto? Ile zapłacę za przesyłkę? Ile trzeba czekać, ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również z niecierpliwością czekam na wyprzedaże! Nie mogę się doczekać. Ale zastanawiam się też nad wymianką ciuchów. Mogłoby być fajne babskie spotkanie ;) Coś w tym stylu: http://justlovely.pl/pusc-ciuch-w-ruch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfdsh
kocham wyprzedaże mam listę kilku ciuszków ale co ostatecznie kupie to się okażę:P bo jak już w końcu coś na mnie dobrze leży to się nawet nie zastanawiam:) tylko biorę i już:) mam średnio krztałtną figurę i krytycznie patrze na to jak w czymś wyglądam, więc jak już jestem zachwycona jak w czymś wyglądam to muszę to mieć:) bo boje się że następna okazja się nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe promocje znajdziecie takze na www.MrHilary.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaże oraz ciekawe promocje na gatunki oryginalnej kawy znajdziecie na www.Kawa-Swiezo-Palona.pl moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rottansa
w sumie w sezonie zimowym najwięcej wyprzedaży pojawia się w sklepach narciarskich :D ja już zdążyłam skorzystać z obniżek na snowshop.pl. w sumie teraz najlepsza okazja, bo wybór stosunkowo duży a ceny znacznie lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam serwis gdzie zawsze mają atrakcyjne ceny bo to fajna porównywarka cen, mają tam oferty z wielu różnych sklepów, ciuchy, buty, dodatki, sprzęt rtv, agd i nie tylko, warto zajrzeć na stronę cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×