Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korso

Macie jeszcze telefony stacjonarne

Polecane posty

Gość korso

Rozmawiacie jeszcze przez domowe? Macie aparaty na długi kabel? Lubiliście gadać nocami? Czy stacjonarny to już relikt przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej no co ty,ja wszystko ale stacjonarny tez mam na abonament z vodafone.zreszta ze stacjonarnego mam darmowe polaczeniana inne stacjonarne.a teraz wyobraz sobie,ze gubisz telefon,idziesz do domu,dostajesz zawalu i nawet nie masz skad na pogotowiw zadzwonic:Do ile wiem to na meila sie karetki nie wezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, no słuszna uwaga, mało kto myśli już w ten sposób.. Też mam telefon stacjonarny, ale już głównie ze względu na rodziców. Mają tani abonament w nomie, na komórkę nie dzwonią więc sama też założyłam stacjonarny w mieszkaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixes
U mnie jest nadal. Mamy też w NOMie, jest ok. Może często nie korzystamy, ale zawsze lepiej żeby był, w mięsiącu nie zbiednieję jak zapłacę te kilkanaście złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w pakiecie z internetem -Netii, płace łącznie tel.+ internet około 100 zł , mówili mi że nie opłaca się go likwidować , nie wiem czy mają rację? niby mam internet stacjonarny i połączenia na domowe tel. za darmo . Po za tym komórkowy też mam w Plusie ,płacę za niego 30 zł. i sporo minut do wykorzystania + 5 darmowych do telefonów do znajomych z Plusa. Poradźcie czy likwidować stacjonarny te.l i w czym wtedy internet wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U moich rodziców jest, ale dlatego, że mają pod numer od kilku lat podpięty internet. Jak się przeprowadziłam od nich, to stwierdziłam, że nie opłaca mi się zakładać. A, moja babcia też ma i chyba nawet korzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×