Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelkornel

Uzależniłem się od swojej kochanki

Polecane posty

Gość kornelkornel

Mieszkamy w tej samej miejscowości, kilka domów od siebie. Ona jest niby mężatką, z moim przyjacielem, którego znam od podstawówki, tylko sytuacja wygląda tak, że on ją zostawił z dzieckiem, wyprowadził się, ona została w domu jego rodziców. Odkąd ją zostawił pomagałem jej czasami, było mi jej żal, bo fajna dziewczyna, aż któregoś dnia przyszła do mnie i bez ogródek powiedziała, że półtora roku żyje bez seksu i nie wytrzyma ani jednego dnia dłużej i czy w tej sytuacji poświęcę jej chwile. Od tamtego czasu jestem od niej uzależniony. Odkąd tylko otworzę rano oczy czekam na jakiś znak od niej, lecę na każdego jej sms-a, jestem na każde jej skinienie. Gdy ją mijam na ulicy, a ona stwarza pozory, że nic się nie dzieje, to we mnie się aż gotuje i dostaję dreszczy, bo mógłbym z nią wszędzie i o każdej porze... Ona powiedziała wyraźnie - tylko seks. A ja zaczynam czuć, że mi to nie wystarczy. Męska kooorwa, ze mnie, nie? Masakra, w co ja się wpakowałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Bo dosadnie dała mi do zrozumienie, że nie zamierza się z nikim wiązać. Że po prostu musi zaspokoić swoje potrzeby które zawsze miała spore i tyle. Rozmawiamy ze sobą dużo, myślę, że traktuje mnie jako przyjaciela, ale nic poza tym. Generalnie jest dla mnie chłodna - "mam pół godziny, wpadniesz?" A po wszystkim się uśmiechnie, "do następnego" i cześć. Sam nie wiem co mnie tak do niej ciągnie, ale choćbym był na pogrzebie babci i dostał takiego esa od niej to bym poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien znany ktoś
R***ajcie póki możecie, a będzie wam dane Mt 7.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale o co kaman, bo nie kumam. Przystałeś na układ. Było fajnie. Teraz chcesz więcej i zamiast z nią pogadać piszesz o tym na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
jestem za powinienes r****c jak jest okazja za sto lat kazdy bedzie mial to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Wzorowa matka, ułożona dziewczyna, dżinsy, koszula i trampki, a w łóżku mógłbym z nią robić wszystko. Nigdy jeszcze nie byłem z tak wyzwoloną dziewczyną, jest boska. Na samą myśl o niej dostaję gęsiej skórki. I chciałbym spędzać z nią więcej czasu, nie tylko wtedy, gdy ona ma ochotę. Ale wóz albo przewóz - albo spotykamy się tylko na seks, albo tylko jako kumple na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzała, Chamu ;)🖐️ @Kornel - ale w czym problem? masz roochanie prawie pod nosem, a nie musisz z nią mieszkać ani dawać kasy na dziecko... wielu facetów by marzyło, żeby mieć taki układ jak ty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Gadałem z nią, ale jest stanowcza. Nie i koniec. A za karę (chyba) przez 9 dni zero. Ani esa, ani telefonu, nawet na ulicy nie szło jej dorwać. Aż w końcu napisała, to poleciałem jak nienormalny. Jej mąż nieźle ją urządził i dlatego ma teraz taki uraz, ma prawo, ale czy jest szansa, że jej przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Wiem, że wielu by marzyło, dlatego nawet nie śni mi się z tego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
nie ma szansy ze jej przejdzie laski sa pod tym wzgledem p***y tylko o r****nie im chodzi w d***e uczucia maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien znany ktoś
Szczała gościu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
namow ją na trojkąt 2m+1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że temat będzie o whisky. Skoro wymierza już Ci kary, to jesteście na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien znany ktoś
jzb, jak ja się z Tobą, k***a zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
to jest pomysl w piwnicy na 15 lat ją zamknij bedziesz mial pewnosc ze jest tylko twoja kiedy zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Ale to nie jest tak, że ona wszystkie uczucia ma w d***e. Tylko po prostu tak jakby się zaparła, że żadnego związku i koniec. Ale jak chory leżałem z potrzaskanym kregosłupem to nikt inny tak często mnie nie odwiedzał i nie pomagał. Masowała mi obolałe miejsca, i choć ja miałem straszną ochotę na nią, ona też, to absolutnie "leż, odpoczywaj",kilka razy dziennie pisała, czy nic mi nie potrzeba, jak się czuję itp. Jak w rodzinie miałem smutną historię to też tylko ona przyszła i po prostu ze mną siedziała, nic specjalnie nie mówiłą, później mówiła, że nigdy nie wie co w takich sytuacjach mówić, ale była ze mną i to wystarczyło. Czyli chyba nie jestem jej aż tak obojętnym, ale blokada na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
jezeli sie zgadzasz to bedzie trojkąt 3m+1k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Numero. Kornel - pierrdol to co ona mówi - Oscar Wilde ujął to jakoś tak "żeby zrozumieć kobietę, patrz na nią ale nie słuchaj tego, co mówi". Moim zdaniem ta dziewczyna chce ciebie i nie ma żadnego innego faceta, prędzej czy później zamieszkacie razem i będziesz jej oddawał wypłatę (bo tego zdaje się pragniesz :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Ona ma swoją wypłatę, jak już się tak tego czepiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
została zraniona daj jej czas i dużo czułości ( masz może brata bliźniaka-też chcę takiego faceta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Znaczy jakiego? Nie mam brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewien znany ktoś
Kornel, skoro ona ma swoją wypłatę, a chce Cię r****ć kiedy tylko Ona ma ochotę, to niech Ci płaci za numerki. I z krzyża spuścisz, i zarobisz...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
kornelkornel Ona ma swoją wypłatę, jak już się tak tego czepiliście. x nie chodzi o wyplate tylko kto ma klucze od piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Ja jestem od niej tak uzależniony, że to ja jej mogę płacić, byle tylko pisała. Wszystko po kryjomu, nikomu nic nie mów, nikt nie może wiedzieć ble ble ble. Obłęd kooorwa jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
No niestety ona ma klucz od piwnicy :( Szczerze? To ja chyba nie mam nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Ale jak do tego w ogóle doszło?! To ja zawsze byłem górą, to ja przebierałem, a teraz? Siedzę w domu jak grzeczny laluś i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 21.54 jak to jakiego chcę faceta-takiego który oszaleje na moim punkcie :P przepraszam ale Ty chyba "szalejesz"-prawda szczęściara powodzenia dla Was obojga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×