Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelkornel

Uzależniłem się od swojej kochanki

Polecane posty

Gość kornelkornel
Ale ja jej dawałem do zrozumienia, że pasowałby mi coś więcej niż same spotkania na seks. To ona od razu ucina, że umawialiśmy się, że wiedziałem, czego ona ode mnie chce, że się zgodziłem i żebym teraz nie kombinował, bo to się nie wydarzy. To co ja mam więcej robić po takiej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nurtuje mnie bardzo ten temat, potrzebny jest do mojej obserwacji kobiet. autorze ja już idę spać ale daj znać po jakimś czasie co zrobiłeś i tego konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
p********z to nie ten typ kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Oj r***a się r***a... (choć ja to bym nazwał nieco inaczej). Do tej pory myślałem, że takie rzeczy to tylko na filmach. A tu mi się własna prywatna bogini seksu trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz robić po takiej odpowiedzi ? po prostu bądź jak ktoś napisał kobiety potrzebują czułości a poza tym poczucia że są dla kogoś ważne sam seks...to za mało albo za dużo :) bądź cierpliwy - to wszystko miło czyta się ten topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje ryzyko że skoro poszedłeś na ten układ to ona może mieć o tobie nienajlepsze zdanie, i zwyczajnie nie związać się z tobą z obawy że jesteś zwykłym r****czem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pozostaje Ci szczera rozmowa. Ale tutaj istnieje ryzyko, że jeśli ona nie będzie chciała, a zorientuje się, że Ty chcesz to może się z tego wycofać i stracisz seks. A tego nie chcesz? Moim zdaniem ona jest poprostu strasznie zraniona, ale kobiety są też bardzo kochliwe. Cięzej jest nam oddzielić seks od miłośći. Ogromna ilość kobiet zakoc***e się w facecie mimo , iż miał być to tylko seks. Np ja! I wiesz co? Mimo, że zakochłam się jak wariatka nigdy mu sie nie przyznałam do tego. Z góry stwierdziłam, że on mnie nie będzie chciał. Bo ja byłam tylko do seksu. Teraz jest moim kumplem. Znamy sie kupe lat. Na zarty o naszym przypuszczalnym zwiazku zawsze paskam smiechem i neguje to. BO SOBI ZAKODOWALAM ZE ONA MNIE NIE CHCe chore nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Ale tak na dobrą sprawę jak może mysleć o mnie jak o zwykłym r****czem, skoro to ona sama do mnie przyszła, żebym ją przeleciał! A wiecie jak wyglądała ta sytuacja? Siedziałem u siebie na podwórku, ona przyszła, usiadła obok, czytałem ulotkę o segregacji Śmieci. wtedy ona zapytała: "a jak to zużyję to do którego pojemnika mam wrzucić opakowanie?" Popatrzyłem co pokazuje - w dłoni miała prezerwatywy. Spojrzałem na nią, oczy miała takie, że nic więcej nie musiała mówić, ale rżnę głupa, mówię, że chyba do mieszanych, bo ni to plastyk, ni papier, a ta wtedy do mnie, że mnie błaga, bo dłużej nie wytrzyma, że tylko chwilę.. Zacząłem, że jak, że jej mąż, mój kumpel, że jest mężatką, ona wstała, powiedziała, że sory, że się wygłupiła i poszła. Tak mnie zatkało, że nawet nie umiałem jej zawrócić, cały dzień chodziłem jak naćpany, nie wiedziałem co się stało, myślę ryzyk fizyk, przed północą napisałem, że teraz mam chwilę". Nic nie odpisała, myslę, po ptakach, a za 10 min była u mnie. Ooo i tak się zaczęło. Z niej taki sam r****ć jak i ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a. to faktycznie jakaś głupia c**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta,zayebisty sposob na poznawanie nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadzieja zwykła d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
nn i jak rozwiązujesz ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Tak, wiem. Na początku sam pomyslałem o niej , że łooo pogięło ją. Później, wiem jak to o mnie świadczy, myślę, fajna laska, czemu by nie skorzystać? Dopiero z czasem przekonałem się, że ona ma zasady, nigdy by męża nie zdradziła itp, ale jest już sama tyle czasu, a potrzeby ma jakie ma i to, że nie ma jak tych potrzeb zaspokoić źle odbija się na jej normalnym codziennym życiu, chodzi poddenerwowana, sfrustrowana itp. Że doszła do wniosku, że chyba nic strasznego się nie stanie, jak jakoś tej sytuacji spróbuje zaradzić. W sumie co złego robi? Mąż ją zostawił to ma żyć jak mniszka do końca życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli cię wykorzystuje tylko do seksu, bo jej się po prostu chce ruchać - to sam sobie odpowiedz czy nic złego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
No może mi robi coś złego, ale reszcie światu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę obchodzi cię reszta świata?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florecita
no seks jest dla niej wazny ale autorze ona powiedziala CI zasady tej znajomosci wiec nie powienienes oczekiwac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzb
nn chcesz mnie zapoznac, tym sposobem ? tez mam lody do przelamania czas by im bardzo bylo puscic w koncu bez stanika musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Ni cholery nie obchodzi mnie reszta świata, jedyne co zaprząta mi aktualnie głowę to to, czy dzisiaj jeszcze napisze czy już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona dokładnie wie że gdyby wpuściła go w swoje codzienne życie, to momentalnie czar by prysł dzieciak, separacja, może inne pierdoły wcale się nie dziwię że tak się przed tym broni zachowuje miłe status quo, może sobie być boginią seksu, dowartościuje się przynajmniej chociaż nie mam o niej dobrego zdania po tym co tu przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Wiem jakie robi wrażenie to co o niej piszę. Ale to jest mega wrażliwa dziewczyna,może dlatego nie chce się znów w nic pakować. Asekuracja? Profilaktyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvgbnbvbnm
taka piekna jest ze tak Ci w glowei zawrocila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzb, a może wypróbuje na Tobie ten patent z ulotką o śmieciach? ma 100% skuteczności jak wynika z tego topicu, i zobacz do czego prowadzi? :D a i środowisku naturalnemu się przysłużymy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Jest śliczna. A nago.. Jak podchodzi do łóżka bez majteczek, bez stanika... Yyy. Albo jak kochamy się w ubraniach, bo się spieszy, i tylko podciąga spódniczkę i nie pozwala nawet dotknąć ani odsłonić piersi. Co za ból! Gdzie kończą się plecy, a zaczyna tyłek ma taki malutki tatuaż, dwie małe gwiazdki. Uwielbiam pozycję od tyłu i ten widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuuu
co ona takiego wyczynia w tym lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkornel
Cuda na kiju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×