Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uzależniony od piss

Polecane posty

Gość gość

która z pań może mi się wysiusiać do buzi :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damskie siusiu - to jest tooo :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztywniaczek
Też dla odmiany proszę moją by to zrobiła i mam.Nie piję tego płynu,ale to ciepełko wypływające z .... nas cudownie zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest wspaniałe a kilka kropel na znak oddania i posmakowania jest zdrowo połknąć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztywniaczek
Urino terapia to znany temat i pomaga we wszystkich prawie dolegliwościach.Wracając od piss :) to cudownie mieć kogoś co to rozumie i niekiedy nas po prostu oleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pan
zgadzam się z tobą i nie podobają mi się osoby które nie spróbują a od razu te rzeczy wetują :(((- bo być olanym przez kochaną i zaufaną partnerkę to jest piękna sprawa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest jakaś chętna której się bardzo chce siusiu ????:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mi robi czasami jak ją poproszę , z początku była ciut zszokowana ale przyzwyczaiła się i czasami jak mnie najdzie to idziemy do wanny i jak puści fontannę to jest super , ja jej potem wylizuję c*pkę a potem czasami nie zdążymy do łóżka tylko w łazience na stojąco od tyłu ją biorę i ona za tym przepada - swego czasu miałem owrzodzony żołądek ale jak kilka razy wypiłem jej siusiu wrzody momentalnie zginęły a pić nie trzeba dużo ok 100 g raz dziennie przez 3-5 dni - i nie wolno mieszać z alkoholem :)))) polecam :))) tylko partnerka musi być zaufana bo z obcą można złapać jakąś chorobę :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta racja - tylko debil nie przyzna nam racji haha :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom dużo osób to kręci, a właściwie to coraz więcej osób się do tego przyznaję. na samym mynago ile osób o tym pisze to nie zdajecie sobie nawet sprawy. Może tam autor poszuka chętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do zoo stan pod d**a slonia moze cie oszcza. wtedy pewnie bedziesz miem mega orgazm :) a moze i cie osra to juz w ogole bedziesz w spazmach roskoszy hihihi nie musisz dziekowac za pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×