Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ninette21

Mój chłopak tylko potrafi mnie chwalić po pijaku

Polecane posty

Gość Ninette21

Cześć Chciałam zapytać czy to normalne. Mam 22 lata, a mój ukochany 24. Ogólnie jest wspaniałym facetem, odpowiedzialnym, wiernym, z ręką na sercu mogłabym polecić takiego mężczyznę każdej kobiecie... no ale właśnie jest pewno ALE przeważnie jak już komplementuje mnie np. jak wczoraj. cyt, "muszę przyznać moja droga potrafisz opiekować się dziećmi" robi to po pijaku. Na co dzień jest zamknięty w sobie, alkohol go rozkręca. Powiem wam dziewczyny że nie jest pijakiem, naprawdę to odpowiedzialny facet ale jak jest jakaś rodzinna impreza to pije ostro, na szczęście nie na co dzień. Sama nie wiem czemu taki jest, jakby nie mógł na trzeźwo to wyznać, byłabym w niebo wzięta . Może przewrażliwiona jestem? Smuci mnie to że rzadko mnie komplementuje, co nie znaczy że mnie nie szanuje. Jak pisałam to dobry facet, choć nasze początki były trudne. Powiem wam że jest ciężkim jeśli chodzi o pierwsze wrażenie. Jest inteligentny, można z nim pogadać o niemal wszystkim, ale uczucia wyznaje po pijaku - takie prawdziwe. Na co dzień jest oschły i wredny. Mało mi mówi, wiem że jest wrażliwą osobą ale nie chce tego mi po sobie pokazać. Czasami widzę że chce przede mną udawać twardziela... co sądzicie dziewczyny? ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×