Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co znaczy ekwiwalent

Polecane posty

Gość gość

Pomoże ktoś? Mam wpisane ekwiwalent(jeżeli źle napisałam,to przepraszam) za środki czystości-200zł o co z tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwiwalent
to inaczej przydział i/lub wyposażenie np. w żywność, broń, pieniądze, papierosy np. żołnierza, który jest wysyłany np. w jakiś rejon walk, konflikt zbrojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to dostaje się z pracy jednorazowo,czy co miesiąc, czy jak? bo mam coś takiego z pracy,gdzie złożyłam podanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy_żołnierz
żołnierz ekwiwalent dostaje za każdym razem jak jedzie w misje, natomiast jakiś tam pożal się boże pracownik McDonalda lub innego TESCO, Biedronki to niewiem bo nie jestem debilem żeby tam pracować, ale podejrzewam że co 6 lub 12 miesięcy ze wskazaniem na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taki dodatek do pensji, powinien być co miesiąc. teoretycznie na pranie służbowej odzieży roboczej. czyli powinnaś dostać firmowe ciuchy a ta kasa to na proszek albo pralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawodowy_żołnierz weź się tak nie wywyższaj od autora i innych bo się ośmieszasz! Niektórzy k***a ciężko pracują w mc donaldzie,czy biedronce aby Cię k***a obsłużyć,i kupić z marnych 1200 zł chleb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ekwiwalent może być ujemny ? bo z tego co ja czytam to "gość" ma napisane -200 a nie +200 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekwiwalent to wartość, teraz zależy jak jest skonstruowana faktura, z czyjej strony, jak zakład ma swój cashflow to zyski są zawsze na "+" a straty na "-", żeby łatwiej policzyć, powiedz może coś więcej o tej fakturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy_żołnierz
Przepraszam , ja tak napisałem , bo troche zły jestem , laska mi się puszcza z moim bratem , ojciec zabrał kieszonkowe , ale najgorsze , że poszedłem na impreze i pod*pczyłem taką rudą Zośkę i mnie d**a swędzi i jajka spuchły okrepnie , nie mogę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _do wyżej
myślisz ciulu że ktoś się nabierze na taki tandetny podszyw...? żołnierz akurat ma racje, nikt normalny nie pracuje w MC, KFC, itp. U TAKICH WYZYSKIWACZY ! ! ! ! ! tylko debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _do wyżej
myślisz ciulu że ktoś się nabierze na taki tandetny podszyw...? żołnierz akurat ma racje, nikt normalny nie pracuje w MC, KFC, itp. U TAKICH WYZYSKIWACZY ! ! ! ! ! tylko debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kto by ci zrobil
kanapke i frytki w macu o ile jesz? :D Albo sprzedał pieczywo i sok? Kretynieeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×